ما در این مقاله می‌خواهیم یکی از مشکلات در مورد درب بازکن‌ها را بررسی کنیم با این مضمون که درب بازکن درب را مدام باز می‌کند و این فقط برای یک واحد اتفاق می‌افتد. وقوع چنین مشکلی نیاز به اقدام سریع بابت مشکل پیش‌آمده دارد چرا که باز ماندن درب مشکلاتی زیادی را هم برای همه همسایگان از لحاظ امنیتی به وجود می‌آورد.

اولین نکته ای‌که باید برای حل این مشکل در نظر داشت این است که حتماً مطمئن شویم که این مشکل برای یک واحد اتفاق می‌افتد تا بتوانیم با روند این مقاله مشکل را حل کنیم، پس بعد از اینکه از این موضوع اطمینان حاصل کردیم باید به واحدی که این مشکل را دارد مراجعه کنیم و دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنیم.

 باید بگوییم در این مشکل  احتمال زیاد مشکل مانیتور واحد یا اتصالی در سیم‌کشی پشت مانیتور موردنظر است بنابراین مراحل به‌صورت زیر پیگیری می‌کنیم:
  • سیم‌ها و سربندی پشت مانیتور را چک می‌کنیم و مطمئن می‌شویم سیم‌ها به‌درستی سر‌بندی شده باشند، در نظر داشته باشید سربندی درست به‌صورت لحیم‌کاری است، گاهی به دلیل اینکه از چسب برای اتصالات استفاده شده با شل شدن چسب اتصالی بین سیم‌ها حاصل می‌شود.
  • مانیتور را بازکرده و برد شاسی درب بازکن را توسط اسپری تمیزکننده برد الکترونیکی شستشو می‌دهیم در صورتی که مشکل حل نشد نیاز به تعویض شاسی و یا برد شاسی مانیتور است.

همانطور که می دانید عیب یابی و نصب آیفون تصویری کاری تخصصی است به همین جهت استفاده از آیفون کاران حرفه ای و تشخیص درست باعث می شود شما از هزینه های اضافی دور بمانید، پس اگر به عیب‌یابی و نصب آیفون‌های تصویری نیاز داشتید درخواست خود را در وب‌سایت ویپان ثبت و قیمت آنی دریافت کنید، همچنین می‌توانید با تماس با شماره شرکت از طریق مشاوران فنی ویپان درخواست خود را ثبت و قیمت را دریافت کنید.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

شرکت ویپان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی آنلاین برق و آنتن به صورت حرفه ای است. درخواست خدمات و همچنین اجرا خدمات از ساعت ۹ صبح الی 9 شب امکان پذیر است که در آخر قیمت نهایی و زمان حضور تکنسین مربوطه اعلام می گردد. تکنسین های متخصص و با تجربه ما کلیه خدمات الکتریکی خانگی و تجاری را در کمترین زمان انجام داده و بعد از اتمام کار محل شما را تمیز و مرتب می کنند. اپراتورهای ویپان نیز از طریق تماس تلفنی درخواست های شما را ثبت می کنند و در صورت نیاز به پشتیبانی، با کمال صبر پاسخگوی شما هستند. راه دیگر درخواست از طریق وب سایت ویپان است که برای راحتی و رفع مشکلات و نیاز شما طراحی شده است. در صورت نیاز به کارشناسی نیز، ما کارشناس هایمان را به محل مورد نظر می فرستیم تا شما را راهنمایی کنند.

اطلاعات تماس

طبق قانون کپی رایت تمامی حقوق مربوط به شرکت ویپان می باشد.

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)