در مشکلات صدا در آیفون‌های تصویری مشکلی که بسیار رایج است این است که صدا در آیفون‌های تصویری ردوبدل نمی‌شود، ازآنجایی‌که سیم صدای رفت‌ و برگشت در آیفون‌های تصویری یک سیم است اما در آیفون‌های صوتی سیم صدای رفت‌ و برگشت جداگانه کشیده می‌شود.

درصورتی‌که صدا از بالابه‌پایین نیاید یا حتی برعکس از پایین‌به‌بالا صدا نرود و یا به‌طورکلی در آیفون تصویری صدای یک واحد قطع باشد یا حتی ضعیف باشد کافی است مراحل را به‌صورت زیر دنبال کنید تا مشکل را تشخیص و حل کنید.

  • به واحد موردنظر می‌رویم و سیم صدا را از پشت مانیتور آن واحد چک می‌کنیم از سربندی سیم صدا در پشت مانیتور آیفون تصویری اطمینان حاصل می‌کنیم بهتر است سربندی لحیم شود. دقت کنید شماره و نحوه بستن سیم صدا در برندهای مختلف آیفون متفاوت است، به طور مثال سیم صدا در آیفون‌های کوماکس شماره یک و در برند الکتروپیک شماره چهار است.
  • مانیتور را بازکرده و قطع کن مانیتور آیفون تصویری را با اسپری برد الکترونیکی شستشو می‌دهیم دقت کنید که اسپری به سایر قسمت‌های مانیتور آیفون تصویری پاشیده نشود.
  • مانیتور واحد موردنظر را به منزل یکی دیگر از واحدهایی که سیستم آیفونشان سالم است و هیچ مشکلی ندارد می‌بریم با این کار از سالم بودن مانیتور اطمینان حاصل می‌کنیم بدین صورت که اگر مانیتور در واحد همسایه هم همان مشکل را دارا بود نیاز به تعمیرات بردهای داخلی مانیتور یا تعویض برد صوت است و اگر ایراد نداشت مشکل از سیم صدای واحد موردنظر است.
  • سیم صدا را در تمامی اتصالات از صفحه جلو درب تا جعبه تقسیم در صورت وجود و تمام واحدهای پایین‌تر که سیم صدا از آنها عبور کرده چک کرده و مشکل را حل می‌کنیم مجدداً دقت بفرمایید بهترین حالت برای سربندی اصولی و درست لحیم‌کاری است.

 

درصورتی‌که نیاز به تعمیر و نصب آیفون تصویری خود داشتید روی کمک آیفون کاران حرفه‌ای ما حساب کنید شما می‌توانید از طریق وب‌سایت ویپان و یا شماره تماس شرکت با ما در ارتباط باشید.

02191013700

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

شرکت ویپان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی آنلاین برق و آنتن به صورت حرفه ای است. درخواست خدمات و همچنین اجرا خدمات از ساعت ۹ صبح الی 9 شب امکان پذیر است که در آخر قیمت نهایی و زمان حضور تکنسین مربوطه اعلام می گردد. تکنسین های متخصص و با تجربه ما کلیه خدمات الکتریکی خانگی و تجاری را در کمترین زمان انجام داده و بعد از اتمام کار محل شما را تمیز و مرتب می کنند. اپراتورهای ویپان نیز از طریق تماس تلفنی درخواست های شما را ثبت می کنند و در صورت نیاز به پشتیبانی، با کمال صبر پاسخگوی شما هستند. راه دیگر درخواست از طریق وب سایت ویپان است که برای راحتی و رفع مشکلات و نیاز شما طراحی شده است. در صورت نیاز به کارشناسی نیز، ما کارشناس هایمان را به محل مورد نظر می فرستیم تا شما را راهنمایی کنند.

اطلاعات تماس

طبق قانون کپی رایت تمامی حقوق مربوط به شرکت ویپان می باشد.

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)