X

ورود / ثبت نام

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید :لطفا کد دریافتی را وارد کنید :لطفا نام خود را وارد کنید :
شهر خود را انتخاب کنید

آذربایجان شرقیتبریز
آذربایجان غربیارومیه
اردبیلاردبیل
اصفهاناصفهان
البرزکرج
ایلامایلام
بوشهربندر بوشهر
تهرانتهران
چهارمحال و بختیاریشهرکرد
خراسان جنوبیبیرجند
خراسان رضویمشهد
خراسان شمالیبجنورد
خوزستاناهواز
زنجانزنجان
سمنانسمنان
سیستان و بلوچستانزاهدان
فارسشیراز
قزوینقزوین
قمقم
کردستانسنندج
کرمانکرمان
کرمانشاهکرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج
گلستانگرگان
لرستانخرم آباد
گیلانرشت
مازندرانساری
مرکزیاراک
هرمزگانبندرعباس
همدانهمدان
یزدیزد
تعمیر و نصب آیفون صوتی و تصویری تعمیر و نصب آیفون صوتی و تصویری
doorbell
تعمیر و نصب آیفون صوتی و تصویری
 • نصب
 • عیب‌یابی
 • تعویض

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

تعمیر و نصب آیفون صوتی و تصویری

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
 • نصب
 • عیب‌یابی
 • تعویض

مهم‌ترین دلایل خرابی آیفون تصویری یا صوتی چیست؟

آیفون صوتی یا تصویری هم مانند سایر تجهیزات الکترونیک ساختمان ممکن است دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. اتصال در سیم‌بندی آیفون به دلیل قدیمی بودن یا آسیب، استفاده نادرست یا نصب آیفون تصویری توسط فرد غیر متخصص از مهم‌ترین دلایل خرابی و نیاز به تعمیرات آیفون است.
تعمیرات آیفون باید توسط فرد ماهری انجام شود که به‌خوبی ازعهده عیب‌یابی آن بربیاید و بتواند مشکل را با صرف کم‌ترین هزینه و کم‌ترین زمان ممکن شناسایی کند. همچنین با عیب‌یابی دقیق و تعمیر آیفون می‌توانید عمر مفید آن را افزایش دهید تا برای مدت طولانی‌تری از آن استفاده کنید.

انواع خرابی زنگ آیفون تصویری

خرابی آیفون تصویری معمولا به دلایل زیر رخ می‌دهد:
 • قطع شدن زنگ آیفون
  یکی از متداول‌ترین دلایل نیاز به تعمیرکار آیفون تصویری، قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری است. این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود؛ به‌طور مثال ممکن است شاسی زنگ یا دکمه زنگ خراب شده باشد و فشردن آن سیگنالی را به مانیتور داخل واحد ارسال نکند یا اینکه سوئیچر آسیب دیده باشد و نتواند سیگنال را دریافت و به مانیتور ارسال کند. خراب شدن برد مانیتور، خراب شدن اسپیکر یا اشکالاتی که در سیم کشی پیش می‌آید هم ممکن است باعث ایجاد مشکل زنگ نخوردن آیفون شود.
 • زنگ نخوردن آیفون
  خراب شدن برد صدا یا آسیب دیدن بلندگوی داخلی یا سوئیچر آیفون ممکن است باعث زنگ نخوردن و نیاز به تعمیر آیفون تصویری شود. حتی با خراب شدن شاسی زنگ یا برد تغذیه هم آیفون زنگ نمی‌خورد. عیب‌بابی و تعمیر آیفون تصویری که زنگ نمی‌خورد کار ساده‌ای است و به راحتی می‌توان با تعویض قطعات، آن را تعمیر کرد.
 • زنگ خوردن همزمان چند واحد
  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که زنگ یک واحد را فشار دهید اما زنگ چند واحد به صدا دربیاید؛ تداخل زنگ‌های چند واحد از دلایل متداول خراب شدن آیفون تصویری است. برای تعمیر آیفون تصویری باید دلایل مختلف بروز این مشکل را بدانید.
  از دلایل اصلی تداخل صدای زنگ آیفون تصویری، خراب شدن برد شاسی پنل آیفون یا خراب شدن سوئیچر آن است. همچنین درصورتی که سیم‌کشی آیفون دچار مشکل شود یا آیفونی که داخل واحد نصب شده خراب شده باشد، زنگ چند واحد به‌صورت همزمان به صدا در می‌آیند.

نصب آیفون تصویری و مراحل آن

نصب آیفون تصویری باید با توجه به اصول و دستورالعمل‌های خاصی باشد؛ زیرا کوچکترین خطا در نصب بهترین آیفون تصویری هم باعث می‌شود نتوانید عملکرد مطلوبی از آن انتظار داشته باشید. مراحل نصب آیفون تصویری شامل موارد زیر است:
 1. آماده کردن ابزار و قطعات مورد نیاز
  نصب آیفون تصویری به ابزارها و قطعات مخصوصی مانند پیچ گوشتی، کابل برق، فاز متر و... نیاز دارد. پیش از شروع نصب آیفون تصویری باید این تجهیزات را آماده کنید تا هنگام کار با مشکل مواجه نشوید (یک تعمیرکار متخصص تمام لوازم را با خود به همراه دارد). قطعاتی که برای نصب آیفون تصویری لازم است هم شامل پنل آیفون تصویری، مانیتور آیفون تصویری، قفل درب بازکن، ترانس تغذیه و کابل است.
 2. آماده کردن محل نصب آیفون تصویری
  برای آماده کردن محل نصب آیفون تصویری لازم است سوراخی به اندازه آیفون در دیوار ایجاد کرد. در انتخاب محل نصب آیفون هم باید به این نکته دقت داشت که دوربین آن به سمتی باشد که بتواند تصویر واضحی را از مراجعه کننده در اختیار شما قرار دهد. همچنین محل نصب باید طوری انتخاب شود که سیم‌کشی آیفون به سادگی انجام شود. یک متخصص باتجربه تمام موارد لازم را مدنظر قرار می‌دهد.
 3. سیم کشی آیفون تصویری
  سیم‌کشی آیفون تصویری باید با دقت انجام شود؛ چراکه خطا در سیم کشی آیفون باعث عملکرد نادرست و سوختن آن می‌شود. نصب آیفون تصویری برای ساختمان‌های چند طبقه با استفاده از یک پنل و مانیتور انجام می‌شود. برای سیم کشی آیفون تصویری لازم است برق مورد نیاز روشن شدن آیفون تامین شود و بین پنل خارجی و داخلی و قفل درب بازکن ارتباط برقرار شود.
  پس لازم است ابتدا لوله‌گذاری برق انجام شود تا بتوان میزان کابل مورد نیاز را برآورد کرد. از خروجی ساختمان تا محل نصب پنل داخلی آیفون تصویری لوله‌های برق به شکل توکار اجرا می‌شوند. توکار بودن لوله‌ها باعث می‌شود زیبایی محیط داخلی ساختمان حفظ شود.
  کابل مورد استفاده باید فوبل‌دار باشد و هرگز از کابل تکه شده برای سیم کشی استفاده نشود. همچنین نصاب آیفون باید به این نکته دقت داشته باشد که نصب آیفون صوتی لزوما به برق 220 ولت نیاز ندارد، اما برای نصب آیفون تصویری لازم است حتما برق 220 ولت تامین شود. آیفون تصویری مجهز به کابل سوکت دار 4 رشته‌ای و یک کابل دو رشته‌ای هستند.
  درنهایت کاملا واضح است که نصب آیفون تصویری کاملا کاری تخصصی است که علاوه‌بر مهارت فنی، نیاز به مهارت‌های ظریف‌کاری نیز دارد. متخصصان ویپان تمام این صفات را دارا هستند.

انواع خدمات ویپان برای نصب و تعمیر آیفون تصویری

شما می‌توانید به‌راحتی از انواع خدمات مربوط‌به نصب، تعمیر و عیب یابی آیفون صوتی و تصویری ویپان استفاده کنید که به صورت کلی شامل موارد زیر است:
 • نصب و راه اندازی آیفون تصویری
 • علت‌یابی، رفع مشکل و تعمیرات آیفون تصویری
 • تعویض آیفون تصویری
اما به‌صورت تخصصی‌تر، خدمات قابل ارائه ویپان در این دسته‌بندی از خدمات چیست؟ شما در لیست زیر کلیه موارد قابل انجام توسط متخصصان ویپان را مشاهده می‌کنید:
 • نصب و راه‌اندازی آیفون تصویری یا کدینگ
 • نصب و راه‌اندازی آیفون صوتی
 • تعویض آیفون صوتی با تصویری
 • تعویض سیم کشی فرسوده
 • نصب شاسی جداگانه برای درب بازکن
 • نصب یا تعویض مغزی برقی درب باز کن
 • نصب یا تعویض ترانس درب بازکن ریموت دار برای ساختمان

نحوه محاسبه قیمت نصب و تعمیر آیفون تصویری چگونه است؟

برای محاسبه قیمت نصب آیفون یا تعمیر آن لازم است تا عوامل متعددی بررسی شود. این عوامل شامل موارد زیر هستند:
 • دستمزد نصب آیفون
  تعمیرکار آیفون تصویری برای تعیین دستمزد عوامل مختلفی مانند سال ساخت ساختمان، تعداد واحد، شمالی یا جنوبی بودن ساختمان و تعداد پنل خارجی را در نظر می‌گیرد و بر اساس آن قیمت نصب آیفون را به مشتری اعلام می‌کند. هزینه نصب مانیتور، نصب پنل خارجی و سیم‌کشی آیفون برای ساختمان یک طبقه با ساختمان چند طبقه متفاوت است؛ به این ترتیب با افزایش تعداد طبقات یک ساختمان، هزینه سیم کشی و نصب مانیتور افزایش پیدا می‌کند.
 • اجرت نصب مدل‌های مختلف آیفون تصویری
  یکی دیگر از عواملی که بر میزان هزینه نصب آیفون تاثیر می‌گذارد، مدل و برند آن است. هرکدام از آیفون‌های ایرانی و خارجی برای نصب و تعمیر پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و نصاب با توجه به تخصصی بودن کار نصب و تعمیر آیفون، قیمت تعمیر آیفون را تعیین می‌کند. (معمولا آیفون الکتروپیک، آیفون سیماران، آیفون تابا و... رایج‌ترین برندهای آیفون تصویری در بازار هستند که متخصصان ویپان با تمام این برندها آشنایی کامل دارند).
 • قیمت تعمیرات آیفون
  قیمت تعمیر آیفون تصویری ثابت نیست و به مدل آیفون و نوع ایراد آن بستگی دارد. به‌طور مثال تعمیرات آیفون تصویری که کیفیت و وضوح تصاویر آن کم شده از تعمیر آیفون صوتی و ساده به زمان بیشتری نیاز دارد و لازم است تعمیرکار تخصص و تجربه بیشتری داشته باشد، بنابراین هزینه تعمیرات آیفون تصویری هم بیشتر می‌شود.

نحوه ثبت درخواست خدمات آیفون تصویری ویپان

ویپان در تمام روزهای هفته از 9 صبح تا 9 شب به ساکنین مناطق مختلف تهران خدمات تعمیر و نصب ارائه می‌کند. برای استفاده از خدمات این مجموعه دو راه ارتباطی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
برای ثبت درخواست آنلاین می‌توانید وارد سایت شوید و در قسمت ثبت درخواست خدمات، نوع خدمات مورد نیاز و منطقه محل سکونت را مشخص کنید تا هزینه تقریبی تعمیرات و زمان حضور تعمیرکار به شما اعلام شود. همچنین می‌توانید با شماره تلفن 02191013700 تماس بگیرید تا اپراتورها درخواست شما را ثبت کنند و درعین حال به سوالات شما نیز پاسخ دهند.

سوالات متداول  تعمیر و نصب آیفون صوتی و تصویری

آیا شرکت ویپان آیفون‌های قدیمی و صوتی را به آیفون تصویری تبدیل می‌کند؟

بله. متخصصان ویپان با تخصصی که در این زمینه دارند، می‌توانند آیفون صوتی و قدیمی شما را با آیفون‌های تصویری و به‌روز جایگزین کنند.

آیا برای تعویض آیفون صوتی با آیفون‌های تصویری، نیاز به تعویض سیم‌کشی است؟

این مورد نیاز به بررسی دارد. وقتی قصد تغییر آیفون صوتی به تصویری دارید باید کارشناسان ویپان با توجه به نوع سیم کشی ساختمان و تاریخ احداث آن درباره تغییر سیم کشی تصمیم بگیرند تا بتوانید تصویر و صدای باکیفیتی دریافت کنید. پس‌از بررسی سیم‌کشی‌ها اگر سیم‌کشی ساختمان خراب نشده باشد و درصورت امکان، می‌توانید بدون تعویض سیم‌کشی و یا درصورت نیاز با تعویض آن‌ها، بدون اینکه مشکلی در انتقال صوت و تصویر داشته باشید، آیفون صوتی را با بهترین آیفون تصویری جایگزین کنید.

برای تغییر سیم کشی آیفون تصویری، به چه میزان سیمی نیاز داریم؟

کابل 06 تمام مسی فویل دار برای سیم‌کشی آیفون تصویری مناسب است و ارتباط بین واحدها و درب پارکینگ را برقرار می‌کند. متراژ مورد نیاز برای سیم کشی هم بستگی به شمالی یا جنوبی بودن ساختمان و اندازه آن دارد.

آیا امکان اتصال دوربین مداربسته به آیفون تصویری وجود دارد؟

بله. این درخواست یکی از درخواست‌های به‌روز و پرتقاضای شرکت ویپان است که به‌خوبی قابل اجرا است. یکی از قابلیت‌های تجهیزات الکترونیکی مانند دوربین مداربسته و آیفون تصویری این است که می‌توان آن‌ها را به هم متصل کرد.

خدمات تعمیر و نصب آیفون ویپان در کدام شهرها ارائه می‌شود؟

کلیه خدمات تعمیرات آیفون‌های صوتی و تصویری ویپان، فقط در شهر تهران (تمام نقاط) ارائه می‌شود.

بازخورد مشتریان ما

افزودن بازخورد
امتیاز : *
0 ستاره