خدمات آیفون
  • نصب
  • عیب‌یابی
  • تعویض
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

باز شدن درب ها به شیوه جدید

دوران زیادی از این که می رفتیم خانه مادربزرگ هایمان و مجبور بودیم چند دقیقه ای را پشت در بایستیم تا در را برایمان باز کنند نگذشته است اما با گذشت زمان و تبدیل شدن خانه های حیاط دار به آپارتمان آیفون های صوتی وارد بازار شدند. با اینکه استقبال حضوری جلوی در دلنشین تر بود اما آیفون ها بسیار مفید واقع شدند. پیشترفت تکنولوژی روی همه چیز تاثیر گذار بوده است که سیستم های آیفون هم از این موضوع مستثنی نیستند، برای اثبات این حرف کافیست روبه روی برج های بلند شهر قرار بگیرید و مثلا با 40 شاسی زنگ رو به رو نشده و برای انتخاب واحد مورد نظر گیج نشوید. و تنها با وارد کردن شماره واحد، درب بزرگ برج به رویتان باز شود. یک مثالی وجود دارد که انسان با عدم آگاهی دچار ضررهای متعددی می شود بنابراین در عصر الان که ذخیره کردن زمان بسیار قابل اهمیت است دانش درباره تکنولوژی های روز می تواند ما را به زندگی راحت تر و حفظ ارزش زمان هدایت کند که شرکت ویپان با جمع آوری اطلاعات بروز در تکنولوژی آیفون، در کنار شما است.

خدمات آیفون های صوتی و تصویری
آیا می توان آیفن صوتی را به تصویری یا کودینگ تبدیل کرد؟

آیفن ها به دسته های تصویری، صوتی و آیفون کدینگ تقسیم بندی می شوند. این اواخر خیلی ها درخواست تبدیل آیفون صوتی به نصب آیفون تصویری یا کدینگ را دارند تا بتوانند با ارتقا این سیستم از مزایای آن بهره مند شوند ولی متفق القول نگرانی آنها این است که آیا با سیم کشی فعلی می توان این کار را انجام داد یا خیر و ما به شما می گوییم که اگر کابل شما چهار زوج فویل دار باشد می توان این عملیات تبدیل را انجام داد البته تعداد واحد شما حتی درصورت وجود کابل چهار زوج فویل دار می تواند دخیل باشد که با یک کارشناسی از طرف متخصص آیفون می تواند شما را به لذت داشتن یک تکنولوژی بروز برساند.

مشکلات آیفن و تاثیر تشخیص پزشک

یک نکته ی جالب این است که اگر آیفنتان ایراد پیدا کند و نیاز به تعمیر داشته باشد باید تمام اجزای آیفون از یک مارک باشند در غیر این صورت در آینده نه چندان دور مجدد اختلال ایجاد می شود. مشکلات آیفن زیاد هستند، نظیر: آیفن زنگ نمی خورد، صدا نمی رود، مشکل تصویر ، گوشی و ... و همینطور هم زمان زنگ خوردن 2 واحد باهم که بعضی از این موارد با تعمیر آیفن حل خواهند شد و در بعضی از مواقع هم نیاز به تعویض برخی اجزا خواهید داشت. باید بدانید که اگر آیفن شما مشکل پیدا کرده باشد، در برخی از مواقع واحد های پایینی شما هم باید خانه باشند تا بتوان مشکل را حل کرد. و این به دلیل مدل سیم کشی آیفن هاست. البته این مورد در آیفن های کودینگ صدق نمی کنند. عیب یابی آیفون اصلا کار آسانی نیست. تکنسین باید ماهرانه این کار را انجام بدهد. تشخیص درست در عیب یابی آیفون امر مهمی است درست مانند پزشکی که در یک معالجه بیماری را تشخیص و در یک نسخه بیمار را درمان می کند. در غیر این صورت با اتلاف زمان، هزینه و درآخر با درست نشدن مشکلتان رو به رو خواهید شد. پس پیشنهاد ما به شما این است که پزشک تان را درست انتخاب کنید.

خدمات آیفون های صوتی و تصویری
سوالات متداول آیفون
آیا شرکت ویپان در صورت درخواست، آیفون های قدیمی و صوتی را به آیفون تصویری تبدیل میکند؟

بله، تکنسین های ویپان در این زمینه تخصص لازم را دارند و می توانند به شما کمک کنند.

آیا برای عوض کردن آیفون های صوتی به تصویری توسط شرکت ویپان حتما نیاز به تعویض سیم کشی میباشد ؟

بعد از برسی های لازم درباره ی سیم کشی در صورت امکان هم می تواند بدون تعویض سیم کشی و در صورت نیاز با تعویض سیم کشی این امر را انجام دهند.

آیا تکنسین های ویپان میتوانند این امکان را به وجود آوردند تا از طریق آیفون تصویری دوربین های مداربسته ساختمان را چک کنم؟

بله، این امر یکی از درخواست های بروز شرکت ویپان است.