همان‌طور که می‌دانید درب بازکن‌های آیفون‌های تصویری انواع متفاوتی دارند به طور مثال درب بازکن‌های زنجیر دار، بدون زنجیر، کله گاوی و… اما نحوه عملکرد آنها شبیه به هم هستند درصورتی‌که در طریقه نصب و نحوه قرارگرفتن در مدار و سیستم آیفون‌های تصویری در برندهای مختلف اندکی تفاوت دارند؛ به طور مثال در برند الکتروپیک ابتدا 12 ولت را به داخل صفحه و سپس از صفحه به درب بازکن می‌برند اما در برندی مثل تابا یا کوماکس صفحه را برای رساندن 12 ولت به درب بازکن مثل یک شاسی قرار می‌دهند. با نگه‌داشتن این موضوع در گوشه ذهن خود در ادامه همراه ما باشید تا علت اینکه دربازکن صدای باز کردن می‌دهد ولی درب را باز نمی‌کند، بپردازیم و از چگونگی رفع این مشکل بگوییم.

در صورت بروز این مشکل که درب بازکن صدای باز کردن می‌دهد ولی درب را باز نمی‌کند می‌بایست مستقیم سراغ خود در بازکن برویم چرا که با ایجاد صدای باز شدن درواقع نشان می‌دهد که ولتاژ به‌درستی به آیفون تصویری می‌رسد پس نیاز است که دربازکن مجدداً رگلاژ شود چرا که ممکن است یا بوبین درب بازکن خراب شده باشد یا زنجیر شل شده باشد و مشکل رفع می‌شود، در غیر این صورت نیاز به تعویض درب بازکن است و هنگام تعویض یا نصب مجدد باید به نکته‌ای که در قسمت اول گفته شد برای برندهای مختلف به هنگام تعویض توجه کرد.

اگر به آیفون کاران حرفه‌ای جهت عیب‌یابی و نصب آیفون‌های تصویری خود نیاز داشتید در خواست خود را در وب‌سایت ویپان قرار دهید، شما می‌توانید از همین طریق محاسبه قیمت نیز انجام دهید، همچنین می‌توانید با تماس با شماره شرکت درخواست خود را ثبت کنید.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

شرکت ویپان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی آنلاین برق و آنتن به صورت حرفه ای است. درخواست خدمات و همچنین اجرا خدمات از ساعت ۹ صبح الی 9 شب امکان پذیر است که در آخر قیمت نهایی و زمان حضور تکنسین مربوطه اعلام می گردد. تکنسین های متخصص و با تجربه ما کلیه خدمات الکتریکی خانگی و تجاری را در کمترین زمان انجام داده و بعد از اتمام کار محل شما را تمیز و مرتب می کنند. اپراتورهای ویپان نیز از طریق تماس تلفنی درخواست های شما را ثبت می کنند و در صورت نیاز به پشتیبانی، با کمال صبر پاسخگوی شما هستند. راه دیگر درخواست از طریق وب سایت ویپان است که برای راحتی و رفع مشکلات و نیاز شما طراحی شده است. در صورت نیاز به کارشناسی نیز، ما کارشناس هایمان را به محل مورد نظر می فرستیم تا شما را راهنمایی کنند.

اطلاعات تماس

طبق قانون کپی رایت تمامی حقوق مربوط به شرکت ویپان می باشد.

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)