نحوه صحیح روشن‌کردن کولر آبی به این صورت است که ابتدا باید کلید پمپ را روشن کنید، بعد از چند دقیقه نوبت زدن کلید کند کولر است بعد از مدتی که موتور کارکرد و شما نیاز به خنکی بیشتری داشتید از دور تند کولر استفاده کنید.

حال اگر ما کلید کند را بزنیم اما کولر کار نکند و نیاز به زدن کلید تند باشد تا موتور کولر شروع به کار کند علت‌های مختلفی بابت این مشکل وجود دارد که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

در این موارد خود موتور کولر ایراد دارد که میتواند از بوش های موتور کولر و یا استارتر موتور کولر دچار مشکل شده باشد و باید این مورد را برطرف کنید چرا که با استفاده مداوم در این حالت باعث می‌شوید به سیم‌پیچی اصلی و سایر قطعات داخلی موتور کولر آبی فشار وارد شده و از کار بیفتد وحتی باعث سوختن ان بشود. اما اگر در همین مرحله تعمیرات روی موتور کولر انجام شود شامل هزینه‌های کمتری خواهد شد.

برای اینکه مطمئن شوید مشکل قطعاً از بوش های دو طرف موتور کولر و یا استارتر موتور کولر آبی است  باید شل یا سفت بودن تسمه را چک کنید و اگر همه چیز درست بود تسمه را با دست  هل دهید در صورت کارکردن موتور ایراد از استارتر داخل موتور کولر  ویا بوشهای ان ها است

شما می‌توانید در هرکدام از موارد بالا از متخصصان و برق‌کاران حرفه‌ای ویپان استفاده کنید و ازآنجاکه چک کردن و عیب‌یابی برق کولر یک کار خطرناک بوده و نیاز به مهارت دارد از انجام و سپردن آن  به افراد عادی خودداری کنید.

جهت محاسبه قیمت و ثبت درخواست درخواست سرویس کولر آبی از طریق وب سایت ویپان یا تماس با شرکت با ما در ارتباط باشید.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

شرکت ویپان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی آنلاین برق و آنتن به صورت حرفه ای است. درخواست خدمات و همچنین اجرا خدمات از ساعت ۹ صبح الی 9 شب امکان پذیر است که در آخر قیمت نهایی و زمان حضور تکنسین مربوطه اعلام می گردد. تکنسین های متخصص و با تجربه ما کلیه خدمات الکتریکی خانگی و تجاری را در کمترین زمان انجام داده و بعد از اتمام کار محل شما را تمیز و مرتب می کنند. اپراتورهای ویپان نیز از طریق تماس تلفنی درخواست های شما را ثبت می کنند و در صورت نیاز به پشتیبانی، با کمال صبر پاسخگوی شما هستند. راه دیگر درخواست از طریق وب سایت ویپان است که برای راحتی و رفع مشکلات و نیاز شما طراحی شده است. در صورت نیاز به کارشناسی نیز، ما کارشناس هایمان را به محل مورد نظر می فرستیم تا شما را راهنمایی کنند.

اطلاعات تماس

طبق قانون کپی رایت تمامی حقوق مربوط به شرکت ویپان می باشد.

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)