خدمات کولر
  • نصب و راه‌اندازی کولر آبی
  • سرویس کولر آبی
  • تعمیر کولر آبی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

نگاه اجمالی به دنیای کولر

دنیای کولرآبی ویپان، نصب کولر و سرویس کولر را دربرمی گیرد. البته نباید از تعمیر کولر هم غافل شدکه اغلب مورد نیاز است. نصب به معنی انجام دادن 0 تا 100 کولر است که درواقع برای زمانی است که شما اصلاً کولر ندارید ولی هرگونه خدمات بعد از نصب را سرویس یا تعمیر می‌گویند که چک کردن برق کشی کولر و پمپ کولر، روغن کاری کولر، تعویض پوشال ها، شست وشوی کف کولر شامل موارد سرویس و تعمیر موتور کولر(سیم پیچی کولر) و تعویض تسمه، تعویض پمپ و.. همگی مربوط به تعمیر کولر می باشد.

خدمات کولر آبی
قلب کولر را بشناسید

کولر اجزای زیادی دارد و موتور قلب کولر است. درواقع می‌توانیم اصلی‌ترین و مهم‌ترین جز کولر را، موتور کولر نام ببریم. اما اگر می‌خواهید استفاده‌ی مدام و زیاد از کولرتان باعث سوختگی موتورتان نشود، باید ازش مراقبت کنید. در غیراین صورت باید به تعمیر موتور کولرتان فکر کنید. بنابراین، برای اینکه دچار این مشکل نشوید بهتر است از متخصصین مربوط به این حوزه کمک بگیرید که ما در مجموعه ویپان این امر را برای شما فراهم کرده ایم.

تسمه و نحوه استفاده درست از آن

اگر موتور قلب کولر باشد، باید بگوییم که تسمه، مثل رگی است که خون را به قلب می رساند و آن را وادار به کار کردن می کند. درست مانند تسمه که کار آن انتقال قدرت از موتور به پروانه کولر است. درواقع موتور می‌تواند بدون تسمه کار کند اما عملا هیچ کاری انجام نمی‌ شود. البته اگر تسمه شل باشد موتور درجا می‌چرخد هنگامی‌که تسمه را جا انداختید و نتوانستید آن را به هم نزدیک کنید (به‌اندازه دو انگشت) به معنی این است که تسمه شما سفت است. اگر تسمه سفت باشد باعث فشار آمدن به موتور و سوختگی آن می‌شود. بنابراین بهتر است بدانید که استفاده از مختصصین ویپان می تواند شما را از هزینه های گزاف دور کند.

خدمات کولر آبی
نکته ای درباره کولر که نباید از آن غافل شوید

یکی از خطرناک ترین بخش کولر، سیم کشی کولر است. در مواقعی که برق به بدنه کولر اتصالی می کند می تواند خطرات جانی زیادی را وارد کند. تکنسین های ویپان به دلیل تجربه و تخصص بالا در زمینه سیم کشی کولر می توانند به راحتی شما را از خطرات احتمالی به دور کنند. درواقع قدرت برق کولر آنقدر زیاد است که هنگام سیم کشی ساختمان یک فیوز جداگانه در جعبه ی مینیاتوری برای آن در نظرمی گیرند.

سیستم آب رسانی کولر و اجزای آن

پمپ را می توان یکی از اجزای کاربردی درسیستم آب رسانی کولر نامید که معمولا وسیله ای به نام سبد را زیر آن قرار می دهند که مانع عبور گل ولای و یا آشغال گرفتن پره شود. چراکه اگر این آشغال ها به پره های پمپ برسد، باعث سخت کار کردن، داغ شدن، گیرکردن پره ها و کار نکردن پمپ می شود که نهایتا منجر به سوختگی پمپ شده و بوی این سوختگی از طریق کانال کولر به واحد می رسد. تعویض پمپ کولر توسط خود شما نیز ممکن است اما پیشنهاد ما استفاده از متخصصین ویپان در این زمینه است چراکه همانطور که اشاره کردیم برق کولر که در راه اندازی پمپ کولر هم دخیل است، می تواند خطرناک باشد. زیراب، شناور، شلنگ وشیر از جمله وسایلی هستند که در آب رسانی کولر مورد استفاده قرار می گیرند که درصورت ایراد هر یک از موارد تعویض توسط اشخاص امکان پذیر است که در صورت راهنمایی بیشتر، بهتر است مقاله کولر سایت ویپان را از دست ندهید.

سوالات متداول خدمات کولر
سرویس کولر توسط تکنسین های ویپان شامل چه مواردی است ؟

تعویض پوشال، شستشو کامل کولر، روغن کاری، چک کردن برق کولر ، تشخیص و تعویض اجزای کولر در صورت نیاز.

درصورت درخواست تهیه اجناس مورد نیاز برای سرویس کولر توسط شرکت ویپان انجام میگردد ؟

بله تهیه و تامین اجناس توسط شرکت ویپان امکان پذیر بوده که طبق فاکتور بهای پرداختی توسط مشتری انجام میشود.

در صورت خرابی موتور کولر سیم پیچی توسط شرکت ویپان انجام میشود؟

بله در صورت تمایل سیم پیچی توسط شرکت میتواند انجام گردد.