برق قطع شده به کجا زنگ بزنیم؟

در زمان قطعی برق، درصورتی‌که از قطع بودن برق از سمت اداره برق اطمینان حاصل کردیم این سؤال برای ما پیش می‌آید که اکنون که برق قطع شده به کجا زنگ بزنیم، در ادامه همراه ما باشید.

در این مواقع کافی است که با شماره تماس 121  شماره تماس سامانه فوریت‌های برقی تماس حاصل فرمایید و با انتخاب گزینه‌ی مربوطه مشکل خود را اطلاع‌رسانی و منتظر پیگیری از سمت این اداره باشید.

مواردی انتخابی در تلفن گویا به‌صورت زیر است:

1_ قطعی برق

2_حادثه برقی

3_سایر موارد

این موارد در زمانی می‌تواند اعلام شود که مشکل از کنتور برق و یا سیم‌های ورودی قبل از کنتور باشد اما در زمانی که همین مشکلات برقی و یا قطعی برق از بعد از کنتور و فیوزهای مینیاتوری و به‌صورت خلاصه، در یک واحد فقط اتفاق بیفتد، می‌بایست این رفع ایراد، از سمت تکنسین انجام شود و برای اعزام تکنسین برق  زیر 45 دقیقه (در زمان اتصالی برق و یا قطعی برق از داخل) می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت ویپان و یا با شماره‌گیری تلفن تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر رفع ایراد مشکل خود علت و همچنین از انجام امور پیشگیری و جلوگیری از وقوع مجدد این موضوع، آسوده‌خاطر شوید.

توجه داشته باشید که اگر با شماره 121 در رابطه‌ با مشکل برقی داخل ساختمان یا به‌ اصطلاح بعد از کنتور تماس حاصل بفرمایید این افراد در این زمینه کمکی برای شما نمی‌توانند داشته باشند و وظیفه‌ی این افراد سالم رساندن جریان برق تا کنتور ساختمان شما است، ممکن است بعضی از برق‌کاران مشکلات مربوط به کنتور و یا قبل از کنتور را هم انجام دهند که در صورت اطلاع اداره برق از این موضوع، فرد و واحد مربوطه شامل جریمه‌های سنگین مالی می‌شوند.

درصورتی که نیاز به خدمات ایجاد انشعاب جدید داشتید یا برای پرداخت قیوض خود به آسانی میتوانید با شماره 1541 تماس بگیرید.

در صورتی که نیاز به خدمات سیم کشی برق ساختمان یا اتصالی برق داشتید میتوانید از طریق وب سایت ویپان یا شماره تماس شرکت با ما در ارتباط باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.