در زمان قطعی برق، درصورتی‌که از قطع بودن برق از سمت اداره برق اطمینان حاصل کردیم این سؤال برای ما پیش می‌آید که اکنون که برق قطع شده به کجا زنگ بزنیم، در ادامه همراه ما باشید.

در این مواقع کافی است که با شماره تماس 121  شماره تماس سامانه فوریت‌های برقی تماس حاصل فرمایید و با انتخاب گزینه‌ی مربوطه مشکل خود را اطلاع‌رسانی و منتظر پیگیری از سمت این اداره باشید.

مواردی انتخابی در تلفن گویا به‌صورت زیر است:

1_ قطعی برق

2_حادثه برقی

3_سایر موارد

این موارد در زمانی می‌تواند اعلام شود که مشکل از کنتور برق و یا سیم‌های ورودی قبل از کنتور باشد اما در زمانی که همین مشکلات برقی و یا قطعی برق از بعد از کنتور و فیوزهای مینیاتوری و به‌صورت خلاصه، در یک واحد فقط اتفاق بیفتد، می‌بایست این رفع ایراد، از سمت تکنسین انجام شود و برای اعزام تکنسین برق  زیر 45 دقیقه (در زمان اتصالی برق و یا قطعی برق از داخل) می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت ویپان و یا با شماره‌گیری تلفن تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر رفع ایراد مشکل خود علت و همچنین از انجام امور پیشگیری و جلوگیری از وقوع مجدد این موضوع، آسوده‌خاطر شوید.

توجه داشته باشید که اگر با شماره 121 در رابطه‌ با مشکل برقی داخل ساختمان یا به‌ اصطلاح بعد از کنتور تماس حاصل بفرمایید این افراد در این زمینه کمکی برای شما نمی‌توانند داشته باشند و وظیفه‌ی این افراد سالم رساندن جریان برق تا کنتور ساختمان شما است، ممکن است بعضی از برق‌کاران مشکلات مربوط به کنتور و یا قبل از کنتور را هم انجام دهند که در صورت اطلاع اداره برق از این موضوع، فرد و واحد مربوطه شامل جریمه‌های سنگین مالی می‌شوند.

درصورتی که نیاز به خدمات ایجاد انشعاب جدید داشتید یا برای پرداخت قیوض خود به آسانی میتوانید با شماره 1541 تماس بگیرید.

در صورتی که نیاز به خدمات سیم کشی برق ساختمان یا اتصالی برق داشتید میتوانید از طریق وب سایت ویپان یا شماره تماس شرکت با ما در ارتباط باشید.

 

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

تکنسین برق هستید؟

با اضافه‌شدن به ویپان می‌تونید تجربه متفاوتی رو در مسیر شغلی خودتون داشته باشید.

شرکت ویپان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی آنلاین برق و آنتن به صورت حرفه ای است. درخواست خدمات و همچنین اجرا خدمات از ساعت ۹ صبح الی 9 شب امکان پذیر است که در آخر قیمت نهایی و زمان حضور تکنسین مربوطه اعلام می گردد. تکنسین های متخصص و با تجربه ما کلیه خدمات الکتریکی خانگی و تجاری را در کمترین زمان انجام داده و بعد از اتمام کار محل شما را تمیز و مرتب می کنند. اپراتورهای ویپان نیز از طریق تماس تلفنی درخواست های شما را ثبت می کنند و در صورت نیاز به پشتیبانی، با کمال صبر پاسخگوی شما هستند. راه دیگر درخواست از طریق وب سایت ویپان است که برای راحتی و رفع مشکلات و نیاز شما طراحی شده است. در صورت نیاز به کارشناسی نیز، ما کارشناس هایمان را به محل مورد نظر می فرستیم تا شما را راهنمایی کنند.

اطلاعات تماس

طبق قانون کپی رایت تمامی حقوق مربوط به شرکت ویپان می باشد.

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)