X

ورود / ثبت نام

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید :لطفا کد دریافتی را وارد کنید :لطفا نام خود را وارد کنید :
شهر خود را انتخاب کنید

آذربایجان شرقیتبریز
آذربایجان غربیارومیه
اردبیلاردبیل
اصفهاناصفهان
البرزکرج
ایلامایلام
بوشهربندر بوشهر
تهرانتهران
چهارمحال و بختیاریشهرکرد
خراسان جنوبیبیرجند
خراسان رضویمشهد
خراسان شمالیبجنورد
خوزستاناهواز
زنجانزنجان
سمنانسمنان
سیستان و بلوچستانزاهدان
فارسشیراز
قزوینقزوین
قمقم
کردستانسنندج
کرمانکرمان
کرمانشاهکرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج
گلستانگرگان
لرستانخرم آباد
گیلانرشت
مازندرانساری
مرکزیاراک
هرمزگانبندرعباس
همدانهمدان
یزدیزد
برقکاری و سیم کشی ساختمان برقکاری و سیم کشی ساختمان
electrical-wiring
برقکاری و سیم کشی ساختمان
 • سیم‌کشی
 • عیب‌یابی
 • تعویض
 • تفکیک

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

برقکاری و سیم کشی ساختمان

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
 • سیم‌کشی
 • عیب‌یابی
 • تعویض
 • تفکیک

برقکاری ساختمان و سیم‌کشی ساختمان شامل چه مواردی می‌شود؟

برقکاری ساختمان و سیم‌کشی ساختمان یکی از مراحل اساسی و مهم در ساخت و بهسازی تاسیسات داخلی ساختمان‌ها به‌شمار می‌رود. این عملیات اساس ارتباطات الکتریکی و انتقال داده بین تجهیزات و سیستم‌های مختلف ساختمان‌ را تشکیل می‌دهد.
برق‌کاری ساختمان و سیم‌کشی ساختمان شامل فعالیت‌هایی مانند تحلیل و بررسی، نصب، تعمیرات، سرویس و نگهداری دوره‌ای سیستم برق‌کشی برای تامین روشنایی، گرمایش، شبکه‌های کامپیوتری و....می‌شود. در این قسمت چند مورد از فعالیت‌هایی که در این حیطه انجام می‌شود را توضیح داده‌ایم:
 • رفع اتصالی برق
  به‌کار بردن اتصالات مقاوم و بادوام میان سیم و پریز برق، از هرگونه خرابی و اتصالی در سیستم برق ساختمان جلوگیری خواهد کرد. به‌منظور جلوگیری از بروز حوادثی مانند آتش‌سوزی لازم است که رفع اتصالی برق توسط برق‌کاران ماهر و باتجربه انجام شود.
 • تعمیر برق‌ ساختمان
  از دیگر فعالیت‌هایی که در برقکاری ساختمان انجام می‌شود، تعمیرات است. برقکار ماهر نسبت‌به تعمیر آنتن مرکزی، لوستر، تابلو برق، جعبه فیوز و هرگونه مشکل در سیم‌کشی برق ساختمان اقدام خواهد کرد. تعمیر سیم‌کشی ساختمان اصلی‌ترین اقدامی است که در راستای تعمیر برق ساختمان انجام می‌شود.
 • تعویض سیم‌کشی ساختمان
  فرسودگی روکش سیم‌های برق بعد از گذشت چندین سال امری طبیعی است و یکی از راه‌هایی که به برطرف کردن اتصالی برق کمک می‌کند، تعویض سیم‌های فرسوده در ساختمان است. مسلماً تعویض برق‌کشی ساختمان کار ساده‌ای نیست، بنابراین باید به فرد یا مجموعه‎ای مراجعه کنیم که سابقه و اعتبار بالایی در بازسازی برق ساختمان داشته باشد تا بتواند کار با کیفیت و ایمنی را به ما ارائه دهد.
 • عیب‌یابی برق ساختمان
  در طول فرآیند عیب‌یابی، برق‌کار تلاش می‌کند تا با رعایت نکات امنیتی، هرگونه مشکل و خرابی را در مسیر تامین برق ساختمان برطرف کند. عیب یابی سیم‌کشی ساختمان یکی از این اقدامات محسوب می‌شود.

قیمت برق کشی ساختمان و هزینه سیم کشی برق ویپان

هزینه عیب‌یابی سیم‌کشی ساختمان در مجتمع‌های مسکونی، به اندازه و تعداد سرخط‌های مورد نیاز آن بستگی دارد. قیمت برق کشی ساختمان نیز با در نظر گرفتن حجم و میزان پروژه سیم‌کشی آن و موارد مشابه تعیین خواهد شد. به‌طور کلی قیمت سیم کشی ساختمان با توجه به شرایطی زیر تعیین می‌شود:
 • هزینه سیم کشی ساختمان بر اساس متراژ زیر بنا
  زیربنای ساختمان به واحد متر یکی از راه‌هایی است که قیمت برق‌کشی ساختمان را تعیین می‌کند. مسلماً هزینه برق‌کاری و سیم‌کشی در ساختمان‌های بزرگی همچون هتل و ساختمان‌های تجاری چند برابر خواهد شد؛ زیرا پیچیدگی کار در این ساختمان‌ها بالاتر است و نیاز است که زمان بیشتری برای کار صرف شود.
 • اجرت برق‌کاری به‌صورت کنتراتی
  قیمت برق‌کشی به شکل کنتراتی یکی از روش‌های متداولی است که معمولاً برق‌کاران برای انجام کار آن را انتخاب می‌کنند. تجربه نشان داده است که با روش کنتراتی کار سریعتر انجام می‌شود؛ درحالیکه برق‌کار با دقت و حوصله بیشتری این کار را انجام خواهد داد.
 • اجرت سیم کشی ساختمان به‌صورت روزمزدی
  گاهی پیش می‌آید که به برق‌کار پروژه‌های کوچکی مانند بررسی سنسور و کلید و پریز در یک ساختمان تجاری و یا هتل پیشنهاد می‌شود. در این‌صورت است که قیمت برق‌کشی ساختمان به‌صورت روزمزد محاسبه می‌شود و برق‌کار موظف است مثلا از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر سر کار باشد.
 • قیمت برق‌کشی به شکل آیتمی
  یکی دیگر از روش‌هایی که به تازگی متداول شده، این است که هزینه برق‌کشی به شکلی آیتمی تعیین می‌شود. این روش مخصوص پروژه‌های بزرگی همچون ساختمان‌های تجاری و اداری است. دستمزد برای انجام هر یک از آیتم‌ها به شکل جداگانه محاسبه خواهد شد. نرخ هر یک از این آیتم‌ها در هر شهر متفاوت است و توسط اتحادیه برق و الکترونیک تعیین می‌شود.
  از دیگر عواملی که باعث افزایش هزینه برقکاری ساختمان خواهد شد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • نصب لوستر
 • نور مخفی
 • سیستم اعلام حریق
 • چراغ‌های پارکی یا ‌ایستاده در محوطه
 • نصب بیشتر از ۵ عدد هالوژن
 • بستن کلید و پریز برای دومین بار بنا به درخواست کارفرما
 • باز کردن کلید و پریز به منظور نقاشی کردن ساختمان
 • سوراخ‌کاری بتون برای عبور دادن لوله‌های برق، آیفون و یا آنتن
 • و...

قیمت و هزینه خدمات برقی ویپان شامل چه مواردی می‌شود؟

مبلغی که توسط ویپان برای انجام برقکاری ساختمان و سیم‌کشی ساختمان تعیین می‌شود، به چند عامل بستگی دارد که در این قسمت به آن‌ها اشاره می‌کنیم. توجه داشته باشید که خدمات ویپان دارای ضمانت و پشتیبانی تخصصی است.
 • اجرت برقکاری
  بسته به پروژه و اندازه و نوع ساختمان، اجرت برقکاری متغیر خواهد بود. برقکار برای تعیین قیمت به تجهیزاتی که باید مورد استفاده قرار دهد توجه می‌کند.
 • هزینه و اجرت سیم‌کشی
  هزینه و اجرت سیم‌کشی به مساحت و متراژ ساختمان بستگی دارد. زیرا در چنین شرایطی، برق‌کار باید زمان زیادی را برای انجام کار صرف کند. نوع سیم‌کشی عامل دیگری است که بر اجرت سیم‌کشی تأثیر می‌گذارد. مسلماً برای انجام برخی از امور مانند برطرف کردن اتصالی سیم‌کشی ساختمان، لازم است که برق‌کار وقت و انرژی زیادی را صرف کند و همین مسأله بر قیمت تاثیرگذار خواهد بود.
  همچنین نصب و سیم‌کشی برای لوستر به دلیل این که از مراحل مختلفی تشکیل شده، باعث می‌شود که بر هزینه و اجرت سیم‌کشی تاثیرگذار باشد. منطقه محل سکونت نیز یکی دیگر از عوامل تأثیر‌گذار بر هزینه و اجرت سیم‌کشی است.
 • هزینه عیب‌یابی برق ساختمان
  در قیمت برق‌کشی ساختمان ویپان، عاملی به‌عنوان هزینه عیب‌یابی تعیین‌کننده است که با توجه به لوازم و تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می‌گیرد متغیر خواهد بود. البته نباید فراموش شود که میزان هزینه‌ای که توسط برق‌کار دریافت می‌شود، به میزان تخصص و حرفه‌ای بودن آن نیرو نیز وابسته است.

چرا باید از خدمات برق ساختمان ویپان استفاده کرد؟

متأسفانه آمار نشان داده که تقریباً ۴۰ درصد از آتش سوزی‌ها در ساختمان‌ها، به سیم‌کشی نادرست و غیر اصولی آن‌ها باز می‌گردد. از آن جایی که یک برقکار حرفه‌ای می‌داند که از چه تجهیزات و اصولی برای تعویض سیم‌کشی ساختمان استفاده کند، بنابراین ضریب و احتمال خطر را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.
تیم ویپان با در اختیار داشتن برقکار ماهر و کارشناس حرفه‌ای و توانمند، به‌راحتی و در اسرع وقت می‌تواند سیم‌کشی ساختمان شما را انجام دهد و خدمات برق ساختمان را از شمال تا جنوب تهران ارائه دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این مرکز، پشتیبانی بی‌نظیر آن است که درصورت عدم‌رضایت مشتری از کیفیت کار و خدمات، مورد توسط دیگر کارشناسان در اسرع وقت بررسی شده و نسبت‌به حل مشکل اقدام خواهد شد.

کلیه کارشناسانی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند در زمینه فنی تحصیل کرده و یا دوره‌های تخصصی را گذرانده‌اند. به‌علاوه، این مرکز کارکنان خود را از نظر اخلاقی نیز مورد سنجش قرار می‌دهد.
برقکار و کارشناس فنی تیم ویپان، به کلیه مناطق تهران مراجعه می‌کند و امور برقی را با دقت بالا و کیفیت عالی انجام خواهد داد. با توجه به ویژگی‌هایی که درباره مجموعه ویپان مطرح شد، بهتر است کار خود را با خاطری آسوده به این تیم بسپارید.

خدمات برقکاری و سیم کشی ساختمان ویپان شامل چه مواردی است؟

اما سوال اینجا است که خدمات تخصصی ویپان در حوزه برقکاری و سیم کشی ساختمان‌ها دقیقا شامل چه مواردی است؟ کلیه خدمات قابل‌ارائه توسط ویپان در این دسته از خدمات خود، شامل موارد زیر است:
 • خرده کاری برقی
 • تشخیص علت افزایش هزینه قبض برق مشتریان
 • سیم کشی جدید ساختمان
 • نصب یا تعویض سیم کشی و کابل کشی جزئی
 • مرتب‌سازی سیم کشی و کابل کشی روکار
 • نصب یا تعویض مینیاتوری های تک فاز یا فیوز فشنگی
 • نصب یا تعویض مینیاتوری‌های سه فاز
 • نصب و جابه‌جایی، تفکیک، مرتب سازی جعبه مینیاتوری یا کنتور، با یا بدون سیم کشی

نحوه ثبت درخواست خدمات برق ساختمانی ویپان

برای ثبت درخواست و استفاده از خدمات برقکاری ساختمان و سیم‌کشی ساختمان ویپان و استعلام قیمت، می‌توانید به قسمت (محاسبه قیمت و ثبت درخواست) در همین صفحه مراجه کنید. در این قسمت بعد از ارسال اطلاعات، قیمت و هزینه اموری که مد نظر دارید را به‌صورت آنی دریافت خواهید کرد و سریعا به اولین برقکار تهران متصل خواهید شد. البته امکان تماس با همکاران ما نیز با شماره 02191013700 امکان‌پذیر خواهد بود و بدین ترتیب پاسخ سوالات خود را در اسرع وقت دریافت خواهید کرد. همکاران ما هفت روز هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سوالات متداول  برقکاری و سیم کشی ساختمان

اگر بدنه وسایل برقی دارای برق شود، کارشناسان ویپان می‌توانند به ما کمک کنند؟

بله. کارشناسان ویپان با تمام مسائل مربوط به برق و برقکاری آشنا هستند.

ارائه خدمات برقی ویپان، در چه ساعاتی از شبانه‌روز است؟

کلیه خدمات برقکاری شرکت ویپان، هفت روز هفته از ساعت 9 الی 22 ارائه می‌شود.

درصورتی‌که اتصالی برق در نیمه شب و ساعات خارج از زمان کاری رخ دهد، امکان تماس با شرکت ویپان وجود دارد؟

خیر. ویپان از 9 صبح تا 9 شب در خدمت شما است.

آیا ویپان برای جلوگیری از برق‌گرفتگی و خطرات احتمالی، مشاوره هم می‌دهد؟

بله. شرکت ویپان با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و ارائه مشاوره، می‎تواند در جلوگیری از بروز خطرات احتمالی به شما کمک کند.

درصورت بروز هرگونه نارضایتی مشتری، از سمت شرکت ویپان چه اقداماتی صورت می‌گیرد؟

شرکت ویپان خدمات خود را تا 45 روز ضمانت می‌کند؛ درنتیجه جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

خدمات برق ساختمان و سیم‌کشی ساختمان ویپان در کدام شهرها ارائه می‌شود؟

کلیه خدمات برقکشی ساختمان، سیم کشی ساختمان و لوله کشی برق ساختمان، فقط در شهر تهران (تمام نقاط) ارائه می‌شود.

بازخورد مشتریان ما