خدمات نصب هواکش
  • نصب هواکش
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

نگاه اجمالی به هواکش و کاربردهای آن

انواع هواکش کوچک و بزرگ در همه خانه‌های ما وجود دارند. از هواکش‌های آشپزخانه گرفته تا سرویس دستشویی و حمام همگی بخشی از پرکاربردترین لوازم برقی خانگی هستند. در زمان‌های قدیم که هواکش مکانیکی و مجهز وجود نداشت مردم با ایجاد یک محفظه سعی داشتند هوای بین محیط داخل و بیرون را جا به جا کرده تا بتوانند بدون وجود مشکل زندگی کنند.
حالا تصور کنید تنها برای یک روز هواکش دستشویی یا توالت خراب شود یا آشپزخانه بدون تهویه بماند، خیلی زود بوی بد و آزار‌دهنده همه فضای خانه را پر می‌کند. تعمیرات هواکش از مواردی هستند که نمی‌توان پشت گوش انداخت. ولی انواع هواکش محدود به همین مدل‌های خانگی نیستند. در صنعت استفاده از دستگاه‌های تهویه و هواکش بسیار متداول است. در برخی موارد کار در محیط کارگاه بدون روشن بودن تهویه غیرممکن است و حتی خطراتی را به همراه دارد.

انتخاب نوع هواکش بر اساس کاربرد آن

نصب هواکش به معنای هوای پاک در محیط است. بدون یک تهویه مناسب محیط بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانه‌ها غیرایمن می‌شد. لازم است تا در همه مکان‌های سرپوشیده حداقل یک فن، دستگاه تهویه یا هواکش مناسب نصب باشد. این دستگاه‌ها فانتزی نیستند و جنبه کاربردی فراوانی دارند. برای اینکه هواکش عملکرد خوبی داشته باشد باید قدرت مکش با مساحت فضای مورد نظر، مطابقت داشته باشد. قدرت مکندگی هوا و تهویه مطبوع بستگی به نوع هواکش دارد. برای مثال هواکش‌های خانگی مناسب نصب در سوله‌های بزرگ نیستند. مشخصات دستگاه بر روی بسته‌بندی نوشته شده و می‌توانید از قبل در مورد هواکش متناسب با فضای مورد نظر، تصمیم‌گیری کنید.
راه‌اندازی انواع هواکش‌
تنوع محصول هواکش در بازار می‌تواند مصرف‌کننده را در امر انتخاب با چالش مواجه نماید. برای مثال انتخاب بهترین هواکش موجود در بازار از میان انواع گوناگون عرضه شده آن کار دشواری است که از عهده هر کسی برنمی‌آید.
از سوی دیگر نصب و راه‌اندازی هواکش خانگی زمان‌بر و پیچیده نیست، برای راه‌اندازی هواکش شما نیاز به یک منبع برق دارید با توجه‌به مکان موردنظر نصب منبع خود را با سیم‌کشی به هواکش وصل کنید. اما اگر آدم فنی نباشید انجام آن وقت‌گیر است که نیاز به تکنسین دارید که در این زمینه خدمات ویپان راهگشاست.
در مورد نصب هواکش صنعتی هم که مشخص است، برای انتخاب و نصب آن نیاز به یک متخصص فنی می‌باشد که ما در شرکت ویپان آن را ارائه میکنیم.
عیب‌یابی در انواع هواکش‌ خانگی و صنعتی
هواکش‌های خانگی ممکن است دچار قطعی سیم یا سوختگی موتور شوند. تکنسینهای ویپان در هر دو مورد خدمت‌رسانی می‌کنند. اگر ایراد مربوط به قطعی سیم‌ باشد مشکل به کلید، اتصالات یا مسیر سیم‌کشی باز می‌گردد که قابل تعویض است اما اگر هواکش دچار سوختگی موتور شده باشد ارزش تعمیر ندارد و باید هواکش نو نصب گردد. در هواکشهای صنعتی نیز اگر مشکل قطعی سیم باشد که مثل هواکش خانگی قابل تعمیر است و اگر مشکل از سیم‌پیچی موتور باشد امکان تعمیر دارد که تکنسینهای ما مشکل را در اسرع وقت حل می‌کنند به شرط آنکه ثبت سفارش کنید یا با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

سوالات متداول نصب هواکش
شما هواکش قوی هم می‌توانید تهیه کنید؟

شما هر مدلی را که مد نظرتان است، ما امکان تهیه آن را داریم.

تعمیر هواکش خانگی هم انجام می‌دهید؟

هواکش‌های خانگی ارزش تعمیر ندارد و باید تعویض گردند.