خدمات نورپردازی
  • نورپردازی محیط داخلی
  • نورپردازی محوطه
  • نورپردازی نما
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

نورپردازی خوب، باعث آرامش می شود

نورپردازی یکی از اصلی ترین بخش های دکوراسیون می باشد. در نور پردازی اجرای درست نور توسط تکنسین ها امر مهمی تلقی میشود دکوراتیوها و معماران و تقریبا همه ی افرادی که مشغول انجام این کار هستند این را می دانند که مکان ها، اشیا و اجسام مختلف بدون اجرای درست نورپردازی صحیح نمیتواند جلوه خاص زیبایی خود را به رخ بکشند ولی درصورت اجرای صحیح می تواند یک فضا را بسیار جذاب کند و نورپردازی بد میتواند بسیار اذیت کننده و حتی گاهی آدم را به بیماری مانند سردرد دچار کند در واقع با دخالت علم روانشناسی در نور پردازی برای انواع فضاها بسته به نوع رنگ و شدت نور میتوان یک نورپردازی شگفت انگیز خلق کرد جالب اینجاست که دکوراتیو های برجسته معتقدند نورپردازی خوب آرامش را به همراه دارد و حتی خودشان دلیل آن را نمی دانند!

خدمات نورپردازی و روشنایی
نور، اصلی ترین و مهم ترین عنصر نورپردازی است

در نورپردازی،مهم ترین و اصلی ترین عنصر نور است.حال این نور را در نورپردازی میتوان با استفاده از لامپ های مختلف موجود در بازاراجرا کردیا اینکه این نورپردازی برای برخی افراد به قدری مهم است که لامپ ها و چراغ های مختلفی را جهت انجام کار خود تولید میکنندولی نکته اساسی توانش اجرای این طرح هاست پس توصیه ما این است که کار را به کاردان بسپارید ! نورپردازی انواع گوناگونی دارد. مانند نورپردازی ساختمان،نورپردازی داخلی، نورپردازی خارجی، و .... که برای مثال در نورپردازی داخلی می توان به نورپردازی اتاق، نورپردازی کناف، نورپردازی سقف، نورپردازی آشپزخانه و... اشاره کرد. نورپردازی خارجی نیزمربوط به روشنایی ساختمان و نورپردازی نمای ساختمان و در مجموع روشنایی های خارجی می باشد.

سخن آخر

در نورپردازی شدت نور را نیز میتوان یکی از معیار های اصلی قرارداد که در نمای ساختمان و روشنایی های خارجی تاثیر بسیار زیادی می گذارد. حالا فرقی ندارد که آن محوطه بخواهد روشنایی ساختمان باشد یا خارجی ویا داخلی. شرکت ویپان می تواند در نورپردازی این فضاها شما را راهنمایی کند تا بتوانید برای فضای خود یک نورپردازی ویژه و خاص همراه با بازدهی مناسب داشته باشید و همچنین با اجرای وسواس گونه و مرتب در ایجاد فضای دلنشین و شگفت انگیزتان شما را یاری کند.

خدمات نورپردازی و روشنایی
سوالات متداول نورپردازی
برای نورپردازی داخلی در صورت نیاز تکنسین های ویپان چه خدماتی به ما میدهند؟

از نصب لوستر و انواع چراغ تا اجرای نورمخفی و سایه سازی در نورپردازی داخلی توسط شرکت ویپان امکان پذیر است.

آیا قبل از خرید می توانم از شرکت ویپان جهت مشاوره کمک بگیرم؟

بله. شرکت ویپان در زمینه نورپردازی مشاوره لازم را به شما خواهد داد.

ایده و نورپردازی های خاصی را در نظر دارم، آیا شرکت ویپان در تامیین اجناس و اجرای آن می تواند به من کمک کند؟

بله، شرکت ویپان می تواند فروشگاه های معتبری را به شما معرفی کند و همچنین با دقت و ظرافت تمام و در اجرای ایده هایتان شما را یاری رساند.