X

ورود / ثبت نام

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید :لطفا کد دریافتی را وارد کنید :لطفا نام خود را وارد کنید :
شهر خود را انتخاب کنید

آذربایجان شرقیتبریز
آذربایجان غربیارومیه
اردبیلاردبیل
اصفهاناصفهان
البرزکرج
ایلامایلام
بوشهربندر بوشهر
تهرانتهران
چهارمحال و بختیاریشهرکرد
خراسان جنوبیبیرجند
خراسان رضویمشهد
خراسان شمالیبجنورد
خوزستاناهواز
زنجانزنجان
سمنانسمنان
سیستان و بلوچستانزاهدان
فارسشیراز
قزوینقزوین
قمقم
کردستانسنندج
کرمانکرمان
کرمانشاهکرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج
گلستانگرگان
لرستانخرم آباد
گیلانرشت
مازندرانساری
مرکزیاراک
هرمزگانبندرعباس
همدانهمدان
یزدیزد
نور مخفی، نورپردازی ساختمان نور مخفی، نورپردازی ساختمان
lights
نور مخفی، نورپردازی ساختمان
 • نورپردازی سقف
 • نورپردازی اتاق و آشپزخانه
 • نورپردازی نمای ساختمان

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

نور مخفی، نورپردازی ساختمان

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
 • نورپردازی سقف
 • نورپردازی اتاق و آشپزخانه
 • نورپردازی نمای ساختمان

نورپردازی ساختمان با ویپان؛ از طراحی تا اجرا

نورپردازی ساختمان بسته به فضاهای مختلف، به سه دسته اصلی نورپردازی داخلی، نما، و نورپردازی محوطه تقسیم می‌شود. در کنار نورپردازی ساختمان، نورپردازی مدرن هم داریم که یک رویکرد هوشمندانه و خلاقانه در نورپردازی ساختمان است که از تکنولوژی‌ها و روش‌های نوین نورپردازی بهره می‌برد و در انواع فضاهای مسکونی، اداری و تجاری به‌کار می‌رود.
اما حالا خوش آمدید به ویپان؛ جایی که نورپردازی به هنر تبدیل می‌شود. ما با افتخار خدمات نورپردازی شامل:
 • نصب لاینر نوری
 • نصب چراغ خطی
 • طراحی و نصب نور مخفی
در تمامی دسته‌بندی نورپردازی ساختمان از نورپردازی نمای ساختمان و نورپردازی محوطه گرفته تا نورپردازی داخل ساختمان و نورپردازی سقف و... را با تمرکز بر کیفیت و هنر ارائه می‌دهیم. در ویپان، تلاش ما در راستای ترکیب ظرافت، دقت فنی و خلاقیت است تا فضاهای شما را به زیبایی درخشانی تبدیل کند.
با چندین سال تجربه در حوزه نورپردازی ساختمان، تیم ما از نیروهای مجرب و متخصص تشکیل شده است که با استفاده از فناوری‌های نوین، جلوه مدرن و متفاوتی را در فضاهای شما ایجاد می‌کنند. از مشاوره تا اجرا، همراه شما هستیم تا نورپردازی ایده‌آلی را برای فضای موردنظرتان به اجرا درآوریم.
ویپان با توجه به هنر نورپردازی و بهره‌گیری از نیروهای متخصص، اولین مرحله از کار خود را با مشاهده محیط موردنظر آغاز می‌کند. باتوجه‌به نوع کاربری فضا و نیازمندی‌ها، شدت روشنایی موردنیاز را به‌دقت برآورد می‌کنیم. این اطلاعات اساسی برای آغاز طراحی بهترین نورپردازی است.
بعد از برآورد نیازها، با تلفیق سلیقه مشتری و تجربه و تخصص ویپان، طراحی لازم را انجام می‌دهیم. همه جزئیات از نوع چراغ‌ها تا جلوه‌ی نورپردازی، با همدلی شما در نظر گرفته می‌شود و به یک طرح اجرایی دقیق و شگفت‌انگیز تبدیل می‌شود.
پس از تأیید طرح توسط شما، مرحله اجرایی آغاز می‌شود. تکنسین‌های ویپان با هنر ظریف‌کاری و تجربه بالا، به اجرای نورپردازی مطابق طرح می‌پردازند. کیفیت اجرای نورپردازی نیز به‌عنوان یک عامل مهم، در انتخاب ویپان دارای اهمیت است. جلوه‌ی بصری خیره‌کننده و زیبایی که نورپردازی به فضا می‌بخشد، با دقت و کیفیت بالا در اجرای نورپردازی ویپان، به ارمغان خواهد آمد.
در ویپان، انتخاب کیفیت و هنر را تجربه خواهید کرد. ما با بهره‌گیری از دانش و تخصص خود، همواره در خدمت شما هستیم تا به بهترین نتیجه نورپردازی برسید و فضایی منحصربه‌فرد و جذاب را به واقعیت تبدیل کنید.

قیمت نورپردازی ساختمان چقدر است؟

نحوه قیمت‌گذاری نورپردازی ساختمان معمولاً بر اساس چند عامل انجام می‌شود که به‌طورکلی عبارت‌اند از:
 1. مساحت و حجم فضا: اندازه و مساحت ساختمان یا فضا موردنظر برای نورپردازی از عوامل اصلی قیمت‌گذاری است. هرچقدر فضا بزرگ‌تر و بیشتر باشد، هزینه‌های مرتبط با نورپردازی نیز افزایش می‌یابد.
 2. نوع نورپردازی: نوع نورپردازی موردنظر نیز تأثیر بسزایی در قیمت نورپردازی ساختمان دارد. انواع مختلف نورپردازی از جمله نور مخفی، روشنایی مستقیم، نور خطی، لاین نوری کناف و استفاده از تکنولوژی‌های نورپردازی متفاوت ممکن است به‌عنوان گزینه‌های قیمتی متفاوت در نظر گرفته شوند.
 3. نوع چراغ‌ها و لوازم نورپردازی: انتخاب نوع چراغ‌ها و نصب لوازم نورپردازی، به‌طور مثال نصب لاین نوری نیز مؤثر در قیمت‌گذاری است. چراغ‌ها و لوازم باکیفیت و پیشرفته معمولاً هزینه‌های بیشتری دارند.
 4. پیچیدگی: اگر نورپردازی شامل اثرات و طرح‌های پیچیده‌تری باشد، هزینه نورپردازی ساختمان نیز افزایش می‌یابد. پیچیدگی محل نصب و نیاز به طراحی‌های خاص نیز از عوامل تعیین‌کننده قیمت محسوب می‌شود.
 5. شرایط محل نصب: شرایط فیزیکی و محیطی محل نصب مانند ارتفاع محل نصب نیز تأثیرگذار است. انجام نورپردازی در شرایط سخت و دشوار ممکن است به هزینه‌های بیشتری نیاز داشته باشد.
به‌طورکلی، قیمت نورپردازی ساختمان به نوع و محدوده نورپردازی، کیفیت مواد، نوع چراغ‌ها، و شرایط محل نصب بستگی دارد. بهتر است با تهیه طرح اجرایی ویژه برای هر پروژه، به‌صورت دقیق‌تر به قیمت‌گذاری نورپردازی پرداخته شود.
ویپان با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند هزینه نصب و اجرای نورپردازی ساختمان شما در هرکدام از دسته‌بندی‌ها دقیقاً برآورد ‌کند؛ و در واقع با پاسخ به چند پرسش ساده، می‌تواند هزینه نصب لاین نوری و اجرت نصب نورپردازی ساختمان را به شما اعلام کند. به‌عنوان‌مثال برای برآورد هزینه نصب لاینر نوری، با پرسش‌هایی مانند اندازه فضا، تعداد لاینر نوری موردنیاز، ارتفاع نصب، ویپان به‌صورت هوشمندانه هزینه نصب لاینر نوری را اعلام می‌کند.
این روش، به شما کمک می‌کند تا با صرفه‌جویی در زمان، بدون نیاز به ملاقات حضوری یا مشاوره حضوری، قیمت دقیق و مناسبی را برای نصب لاینر نوری دریافت کنید. همچنین این روش می‌تواند به شما کمک کند قیمتی که دریافت می‌کنید ثابت و طبق نرخ مصوب باشد، و نه سلیقه‌ای.

نحوه ثبت در خواست خدمات نورپردازی اتاق و ساختمان ویپان

نحوه ثبت درخواست نورپردازی ساختمان ویپان باتوجه‌به مکانیزمی که در بالا اعلام شد، بسیار ساده است. کافی است با ورود به سایت ویپان و انتخاب خدمت "نورپردازی ساختمان" از منوی بالای صفحه؛ یا در همین صفحه با کلیک روی دکمه "محاسبه قیمت و ثبت درخواست" و پاسخ به چند سؤال ساده، قیمت موردنظر خود را دریافت کنید.
سپس اطلاعات فردی و آدرس را تکمیل و زمان حضور تکنسین را انتخاب کنید. تکنسین طبق بازه انتخابی شما در محل شما حاضر خواهد شد. این فرایند در کمتر از ۳ دقیقه انجام می‌گیرد که باعث صرفه‌جویی در زمان و حذف چانه‌زنی با تکنسین‌های مختلف می‌شود.

سوالات متداول  نور مخفی، نورپردازی ساختمان

متخصصان ویپان برای نورپردازی داخلی چه خدماتی را ارائه می‌دهند؟

از نصب لوستر تا اجرای نور مخفی، نور خطی، سایه سازی در نورپردازی و طراحی و نصب انواع لاینر نوری، توسط متخصصان ویپان انجام می‌گیرد.

آیا قبل از خرید تجهیزات نورپردازی، می‌توانم از شرکت ویپان مشاوره بگیرم؟

بله. شرکت ویپان در زمینه نورپردازی داخلی و ساختمان، مشاوره لازم را به شما خواهد داد.

ایده و طرح نورپردازی خاصی را در نظر دارم؛ آیا شرکت ویپان در تامین اجناس و تجهیزات نورپردازی و اجرای آن به من کمک می‌کند؟

بله. شرکت ویپان می‌تواند فروشگاه‌های معتبری را برای خرید تجهیزات نورپردازی به شما معرفی کند؛ همچنین با دقت و ظرافت تمام در اجرای ایده‌های شما همراهتان خواهد بود.

خدمات نورپردازی و روشنایی ویپان در کدام شهرها ارائه می‌شود؟

کلیه خدمات طراحی و نصب نورپردازی و روشنایی ویپان، فقط در شهر تهران (تمام نقاط) ارائه می‌شود.

بازخورد مشتریان ما