محافظ برق ساختمان محافظ برق ساختمان

محافظ برق ساختمان

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
  • نصب
  • تعویض

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.

نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 19000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

کاربرد محافظ ها

محافظ وسیله پرکاربردی است. در بیشتر خانه ها می توان چند نوع از محافظ ها را با کارایی های متفاوت مشاهده کرد. محبوبیت محافظ ها به دلیل عملکرد آن هاست چرا که جان خیلی از لوازم خانه و ... را نجات داده و همچنین در بحث هزینه واقعا مفید واقع شده اند.

محافظ برق ساختمان
عملکرد حفاظتی قوی

محافظ الکتریکی ساختمان همانطور که از اسمش پیداست عمل محافظت و نگهداری هرگونه لوازم الکتریکی در منزل شما را انجام می دهد. محافظ لوازم برقی در برند ها و جنس های مختلف در بازار موجود هستند. اما نکته حائز اهمیت در تمامی این محافظ ها این است که هر محافظ برای لوازم برقی متفاوتی ساخته شده اند به طور مثال محافظ یخچال و فریزر با محافظ کامپیوتر و تلویزیون یا کولرگازی متفاوت هستند. البته امروزه محافظ های چند حالته نیز در بازار موجود می باشند. استفاده از این محافظ ها می تواند این طور به شما کمک کند که در صورت نوسان جریانات برقی، از ورود ولتاژ بالا به لوازم برقی شما جلوگیری می کند و جریان برق را قبل از ورود قطع می کند .بنابراین از آسیب به دستگاه شما جلوگیری می کند. ظاهر شکلی این محافظ ها مانند سه راهی های معمولی می باشند اما درون آن ها برد هایی برای جلوگیری از نوسان قرار داده شده که همان تفاوت عمده آنها با سه راهی است. لازم به ذکر است محافظ ها در انواع بی سیم و سیم دار وجود دارند، بسته به نوع مکانی که می خواهیم لوازم برقی خود را بگذاریم ،از آنها استفاده کنیم. ممکن است محافظ کلی ساختمان به گوش شما خورده باشد. محافظ های کلی ساختمان همان عمل محافظ های تکی را انجام می دهند و از لحاظ قیمت نیز بسیار به صرفه عمل می کنند. مخصوصا برای شرکت ها و موسساتی که از کامپیوتر و سیستم های زیادی استفاده می کنند و این شرکت ها و حتی تمامی منازل می توانند با نصب یک محافظ کلی ساختمان که به راحتی توسط شرکت ویپان و تکنسین های مربوطه امکان پذیر است هزینه خرید محافظ را به صورت جداگانه برای هر سیستم کاهش دهند. هنگامی که یک محافظ را به برق وصل می کنیم با توجه به نوع محافظ که برای چه سیستمی طراحی شده چند لحظه ای را باید صبر کنید تا چراغ سبز شود، معمولا در لوازم خانگی مانند کامپیوترها این زمان تاخیر 1 الی 2 دقیقه و در محافظ های یخچال و فریزر 4 الی 5 دقیقه می باشد. نصب آنتن به تنهایی نمیتواند شما را به دیدن برنامه موردعلاقه تان برساند در واقع آنچه تکنسین آنتن برای شما اجرا میکند جهت یابی و تنظیم آنتن است چراکه جهت ها درهرمحلهمتفاوت است.در واقع پس ازاجرای درست آنتن سیگنالها ازطریق سیم آنتن به تلوزیون منتقل میشوند و میتوانند شما را پای برنامه مورد علاقه تان میخکوب کنند،البته دیدن برنامه هایی که درکانالها ی مثل ورزش،مستند،آیفیلم،نسیمو‌...بدون داشتندستگاهدیجیتال (که در بین مردم به اصطلاح آنتن دیجیتال نامیده میشود) امکانپذیرنیست.

سوالات متداول  محافظ برق ساختمان

برای محافظت از وسایل برقی در نوسانات برق ساختمان های مسکونی، شرکت ویپان عملکرد محافظ کلی برق ساختمان را تایید میکند؟
از دید شرکت ویپان هردو کاربرد یکسانی دارند واما از نظر صرفه جویی در هزینه، محافظ کلی برق ساختمان پیشنهاد می شود
آیا در زمان دو فاز شدن،این دستگاه قادر به قطع برق هستش؟
درسته که امکان دو فاز شدن بسیار کم است، اما در صورت پیشامد این امر ممکن است.
محافظ ها چه ویژگی هایی دارند؟
قابلیت محافظ نسبت که مارک و برند تغییر می کند. اما درکل از ویژگی آنها می توان به تکنولوژی جلوگیری از سوختگی در برابر نوسانات و قطع و وصل برق و همچنین اتصالات اشاره کرد.

بازخورد مشتریان ما

******19787
تعمیر ایفون توسط تیم شما فوق‌العاده بود مشکل را به راحتی برطرف کردند و ایفون به بهترین شکل کار می‌کند
مصطفی حسین‌زاده
******21419
خدمات تعمیر کلید و پریز توسط شما نامطلوب بود مشکلات پس از تعمیر همچنان باقی ماندند
ناهید محمدیان
******91378
خدمات تعمیری که ارائه می‌دهید فوق‌العاده است تعمیر لوازم برقی ما با دقت و کیفیت بسیار بالا انجام شد
حسین مهرانی
******35637
خدمات تعمیر کولر شما عالی بود به سرعت مشکل را شناسایی کردید و با دقت آن را رفع کردید
علی خوش‌نام