خدمات نصب دزدگیر
  • نصب دزدگیر
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

معرفی دزدگیر اماکن

دزدی اتفاق ناگواری است که افراد زیادی آن را در زندگی خود تجربه کرده‌اند. به همین علت امنیت داشتن مهم است. ممکن است در شرایط خاصی، نیاز به افزایش امنیت محیط زندگیمان و هر محیط دیگری داشته باشیم. در این شرایط است که استفاده از دزدگیر اماکن می‌تواند بسیار برایمان کارآمد باشد. استفاده از سیستم‌های امنیتی و نصب دزدگیر ریسک دزدی را به حداقل می‌رساند و سلامت جان و مال ما را تضمین می‌کند. دزدگیر اماکن، نقشی شبیه به دزدگیر ماشین اجرا می‌کند.

نصب و راه‌اندازی دزدگیر اماکن

اگر اصطلاحا آدم فنی‌ای باشید می‌توانید خودتان برای نصب دزدگیر اماکن که هم برای منزل و هم در محل کار اقدام کنید و باید با توجه به دفترچه راهنما یا خواندن مطلبی با همین عنوان به نصب بپردازید. در این خصوص باید همه چیز را ملاک انتخاب خود قرار دهید.
اما بدلیل پیچیدگی‌های فنی این راه را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم چون با فرض این که فنی هم باشید این کار برای شما اولا وقت‌گیر است و ثانیا در صورت یک اشتباه کوچک می‌‌تواند هزینه‌بر باشد. پس بهتر است برای راحتی خود و از اینکه کار به درستی، بدون نقص و با کیفیت انجام شده باشد آن را به تکنسین متخصص ویپان بسپارید.
برای این منظور با ما تماس بگیرید و از متخصصین این کار مشاوره دریافت کنید. ویپان مجموعه حرفه‌ای و با تجربه جهت نصب دزدگیر منزل و محل کار است که می‌توانید در کمترین زمان و بهترین کیفیت، دزدگیر اماکن خود را نصب کنید.
عیب‌یابی دزدگیر
پیدا کردن ایراد دزدگیر می‌تواند خیلی ساده باشد اما اکثر افراد در انجام آن ناتوان هستند. یکی از روش‌های ایرادیابی قانون حذف است.
قانون حذف: فرض را برآن می‌گیریم که تمام قسمت‌های یک سیستم دزدگیر خراب است مگر آنکه خلاف آن ثابت بشود!
یک لیست تهیه کنید و تک تک موارد و بخش ها را داخل آن یادداشت کنید. ساعت خطا، موارد خطا، نوع خطا و هر تستی را انجام می دهید داخل برگه ثبت کنید.
کم کم دایره تجسس شما کوچکتر می شود و در نهایت ایراد را پیدا می کنید.
ایرادیابی دزدگیر کار آسانی است اما زمان بر و انرژی بر است. پس اگر زمان یا انرژی انجام این کار را ندارید توصیه می کنم با ما تماس بگیرید تا همکاران بخش فنی ویپان به محل شما مراجعه کرده و مشکل را حل کنند و یا کارشناسان ما راه‌حل‌های خود را که در این سایت قید نشده را به شما به صورت تلفنی توضیح دهند.
افزایش امنیت با وصل دزدگیر به موبایل
یکی از روشهای کارآمد کردن دزدگیر در زمان غیبت شما در محل اتصال آن به موبایلتان است.
هر برند دزدگیری مدل خاص خود با موبایل متصل می‌شود. در یک روش می‌توان یکی از خروجیهای on دستگاه را به ورودی آخر وصل کرد و با ارسال دستور *1*18*1234* اتصال ریموت کنترل را فعال کرد. سپس با روشن و خاموش کردن خروجی متصل به ورودی آخر با دستورات 2 و 3 دزدگیر را فعال و غیر فعال کرد.
روش دیگر دزدگیرهایی هستند که یکسری برنامه خاص دارند که با کدی مخصوص فعال می‌شود. در این روش کدفعال‌سازی هر دزدگیری با دزدگیر دیگر متفاوت است.
در صورت راهنمایی بیشتر، بهتر است مشاوره تلفنی کارشناسان ویپان را از دست ندهید.

سوالات متداول نصب دزدگیر
درصورت درخواست امکان تهیه ریموت دزدگیر توسط شرکت ویپان انجام می‌گردد؟

بله. اگر عکس ریموت‌ قبلی‌تان را بفرستید امکان تهیه آن هم وجود دارد.

دزدگیر من صدایش در نمی‌آید، مشکل آن از چیست؟

برای عیب‌یابی دزدگیر تکنیسین باید در محل حضور داشته باشد.