خدمات چراغ و سنسور
  • نصب و تعویض
  • سرویس
  • تعمیر
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

سنسورها، جلوی اتلاف انرژی را می گیرند

انسان ها از هر امکانی که دارند همیشه به درستی استفاده نمی کنند. همه ی ما می دانیم که اصراف کردن خوب نیست. همیشه وقتی از اتاقم بیرون می آمدم چراغ اتاقم را خاموش نمی کردم. تا زمانی که فهمیدم چقدر نقش سنسور ها در زندگی ما مهم هستند. سنسور ها از اتلاف انرژی بسیار جلوگیری می کنند. در کنار مفید بودن از نظر زیبایی نیز کاربردی هستند. مخصوصا لوستر های فانتزی جدیدی که امروزه بازار را در برگرفته است.

خدمات فنی چراغ و سنسورها
سنسور وکاربرد آن

اماکن از جمله مکان هایی هستند که رفت و آمدها در آنجا زیاد است و همین هم باعث سوختن مکرر چراغ ها و سنسورها می شود که در نهایت موجب تعویض چراغ ها و یا تمیر چراغ ها می شود. چراغ های سنسوردار خود دارای دو مدل می باشند که یک مدل سنسور با چراغ باهم اند و یک نوع سنسور جدا وجود دارد که می توان چراغ راه پله ها و چراغ های پارکینگ را وصل کرد. حال این سنسور ها بسته به آمپر خود مشخص می کنند که چند چراغ می تواند به آنها وصل شود. معمولا در ساختمان های امروزی در چراغ راه پله، چراغ دیواری، چراغ سقف، چراغ پارکینگ و .... از سنسور استفاده می کنند چراکه موجب کاهش مصرف برق در محدوده خود می شود. علت آن این است ، زمانی که کسی از جلوی سنسور پارکینگ رد شود، تنها چراغ های آن محدوده روشن می شوند و باقی چراغ هایی که به نور آنها احتیاج نداریم روشن نمی شوند و همین امر موجب کاهش مصرف برق می شود. در راه پله نیز به همین ترتیب می باشد یعنی اگر کسی بخواهد به طبقه دوم برود لازم نیست چراغ های همه ی طبقات را روشن کند و این سنسور ها هستند که، برق را به چراغ مربوط منتقل می کند.

چراغ ها به دل انسان ها نشسته اند

نصب چراغ: در کل چراغ را می توان سیمی نام برد که به سر آن سرپیچی وصل می باشد و قابلیت این را دارند که یک یا چند لامپ را روشن کنند. یکی از پرکاربرد ترین چراغ ها لوستر می باشد که استفاده بسیار زیادی در مکان های داخلی( داخلی ساختمان- لابی و داخل واحد و...) دارند. لوستر یکی از وسیله های چراغانی معروفی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. لوستر دارای سایز ها و مدل های مختلفی می باشد که بسته به موقعیت مورد استفاده در آن، این اندازه را می فهمند. لوستر ها را می توان با قلاب موجود در سقف و یا پیچ روی پلاک و در سقف های کاذب با پیچ پروانه ای نصب کرد.

خدمات فنی چراغ و سنسورها
انتخاب چراغ، سلیقه هم میخواد

نصب چراغ و سرویس چراغ خدمات حرفه ای شرکت ویپان است که در کنار حرفه ای بودن سلیقه بسیار خوبی در انتخاب مناسب ترین و زیباترین چراغ ها با در نظر گرفتن فضای شما دارد.

سوالات متداول چراغ و سنسور
از نظر تکنسینهای ویپان برای روشنایی راهرو و راه پله ها تایمر های راه پله بهتر است یا سنسور سقفی و دیواری؟

شرکت ویپان سنسور های سقفی و دیواری را از نظر صرفه جویی در مصرف برق و انرژی توصیه می کند.

آیا در صورت خرابی چراغ های سنسور دار شرکت ویپان ارائه خدمات تعمیر سنسورها را دارد ؟

بله این درخواست توسط شرکت ویپان امکان پذیر است.