خدمات سیستم اعلام حریق
  • طراحی و نصب
  • سیم‌کشی
  • رفع خرابی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

از قدیم تا امروز با آتش

همه ما در داستان های زیادی خوانده ایم که در سالیان خیلی دور از دود آتش برای علامت دادن استفاده میکردند اما امروزه دستگاهی ساخته اند که بلافاصله بعد از وجود هر دودی انسان ها را با خبر سازد ! شاید این نوع تغییر کمی چالش برانگیز باشد اما اگر کمی دقیق شویم میبینیم که بعضی چیزها که قبلا کاربرد زیادی داشته نوع کاربرد آن عوض شده است ، در واقع هر چیزی ممکن است تغییر کند وهیچ چیز همیشگی نیست برای باور این حقیقت کافی است به حضور وسیله ای به اسم دتکتور در سقف خانه هایتان دقیق شوید.

اعلام حریق
صفرتا 99 چگونگی کارکرد اعلام حریق به زبان ساده

نصب اعلام حریق و تعمیر اعلام حریق از دیگر خدمات شرکت ویپان است. اعلام حریق ها در خانه ها، دفاتر، کارخانه ها و همینطور ساختمان های عمومی استفاده می شوند و اغلب جلوی چشمان ما و همراه ما هستند اما ما به جز مواقع اضطراری به آنها توجهی نمی کنیم. البته امیدواریم که هرگز نیازی نباشد که به آن توجه کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده تر صحبت کنیم ، سیستم های اعلام حریق آژیری برای خاموش کردن آتش هستند.یکی ازعضو های مهم این سیستم ها سنسورهایی به نام دتکتور میباشند. دو مدل دتکتورکاربردی اعلام حریق وجود دارد به نام دتکتور حرارتی و دودی ( برای آشنایی بیشتر با انواع دتکتور ها میتوانید به مقاله موجود در سایت ویپان مراجعه کنید ) ، در آشپزخانه ها دتکتورحرارتی نصب می کنند به دلیل آنکه پخت و پز در آشپزخانه ها ممکن است مسبب ایجاد دود گردد، بنابراین در صورت نصب دتکتور دودی خطاههای زیادی به وجود می آید.درپذیرایی و مکان های دیگر به راحتی می توان از دتکتور دودی استفاد کرد. این سنسورها به یک دستگاه یا به اصطلاح به یک باکس مرکزی وصل می شوند. دتکتورها به وسیله سیم با باکس ارتباط برقرار می کنند و آژیر اعلام حریق روشن می شود و چشمک زن مربوط به آن آژیر نیز روشن و اشاره می کند که برای مثال آتش در طبقه چهارم ساختمان اتفاق افتاده است. توجه داشته باشید نگهداری و استفاده از کابل حریق مناسب در سیم کشی اعلام حریق بسیار مهم است چرا که همان طور که گفتیم رابط بین تابلو و دتکتورها بوده و عملا هیچ کدام از این اجزا و تکنولوژی بدون این قسمت کاربردی نخواهند داشت . و نکته مهمتر آنکهه تابلو اعلام حریق باید در دسترس عموم بوده و دسترسی آسان نیز داشته باشد.

حرف آخر

درست است هیچ وقت دیر نیست ولی برای بعضی از کارها مثل اتصالی کردن ، تعویض نکردن سیم های پوسیده، عدم نصب سیستم اعلام حریق اگر دیر اقدام کنید ممکن است اقدامتان دیگر ارزشی نداشته باشد مانند حادثه پلاسکو !

اعلام حریق
سوالات متداول سیستم اعلام حریق
در صورت نیاز به نقشه برای اعلام حریق آیا شرکت نقشه های مربوط را برای اجرا طراحی میکنند ؟

بله طراحی نقشه جزئی ازخدمات شرکت ویپان محسوب می شود.

نقشه های ارائه داده شده توسط شرکت ویپان آیا تاییده آتشنشانی دارند ؟

بله، دارند.

شرکت ویپان اجناس مورد نیاز برای اعلام حریق اعم از دکتور و ... را تامین میکند ؟

بله، تامین می کند.