خدمات دریل‌کاری
  • دریل‌کاری
  • نصب چوب پرده
  • نصب تابلوهای بزرگ
  • نصب تلویزیون بر روی دیوار
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

معرفی اجمالی دریل‌کاری

فرآیند سوراخ‌کاری ساختمانی بر روی سطوح متفاوت با هدف سازو کارهای مختلف، دریل‌کاری نامیده می شود. دریل از پرمصرف‌ترین و پرکاربردترین ابزارها در امور صنعتی حرفه‌ای و یا مصارف خانگی می‌باشد. دریل وظیفه ایجاد سوراخ با قطرهای مختلف در سطوح مختلف از جمله سطوح چوبی، سطوح فلزی، سیمانی و … را دارا می‌باشد.

لطفا مته به خشخاش بگذارید!

انواع دلر یکی از ابزارهایی است که برای سوراخکاری‌های متفاوت استفاده می‌شود. دریل‌کاری در دیوار، دریل‌کاری فلزات نظیر آهن، دریل‌کاری روی کاشی و غیره از جمله مواردی هستند که ممکن است در خانه به آنها نیاز پیدا کنیم. از طرف دیگر دریل جزء وسایلی نیست که همه ما در جعبه ابزارمان داشته باشیم یا کاربرد فنی آن را بلد باشیم. چون همانطور که می‌دانید در دریل از مته‌های مختلفی استفاده می‌شود که برای سطوح مختلف متفاوت است. مثلا نمی‌توان از مته‌ای که برای سوراخکاری آهن استفاده می‌شود برای سوراخکاری چوب هم بکار گرفت. استفاده نابه‌جا علاوه بر زخمی کردن سطح مورد نظر ممکن است به دستگاه آسیب هم بزند. لذا قبل از انجام هر کاری با هر وسیله‌ای باید با نحوه کارکرد آن وسیله یا ابزارش آشنایی داشت و نکات ایمنی را در هنگام بکارگیری آن رعایت کرد. از طرف دیگر تکنسین فنی علاوه بر دید تخصصی باید نقشه کار را هم در ذهن داشته باشد تا در کاربرد مته در جای خود آن را مد نظر قرا دهد. در غیراینصورت دچار دوباره کاری و اتلاف انرژی می‌شوند.
از سوی دیگر از جمله مواردی که دریل‌کاری را سخت میکند صدای دریل‌کاری و میزان آلودگی دلر کاری است که کمی این کار را در نظر افراد سخت جلوه داده است. شما به هر کدام از موارد دریل‌کاری که نیاز داشته باشید می‌توانید روی تیم ویپان حساب باز کنید.

دریل‌کاریهای مختلف توسط تیم ویپان
نصب چوب پرده: پرده دکوراسیون اتاق را تکمیل می‌کند. انواع پرده در کنترل نور و حفظ حریم خصوصی اتاق بیشترین کاربرد را دارد. با کمی دقت و افزودن رنگ و طرح به پرده می‌توانید فضایی خاص را با کمترین هزینه ایجاد کنید. برای اینکه زیبایی پرده به چشم بیاید باید چوب پرده را صحیح نصب کرد. نصب پرده بدون چوب پرده امکان‌پذیر نیست حتی پرده‌های مدرن هم احتیاج به پایه دارند. قبل از نصب چوب پرده در مورد انواع موجود در بازار اطلاعاتی کسب کنید. این میله‌های به ظاهر ساده، اصلی‌ترین قسمت از پرده هستند. که برای نصب آن نیاز به قلق خاصی است که تکنسینهای ما در این زمینه هم می‌توانند راهگشا باشند.
نصب تابلوهای بزرگ بروی سطوح مختلف: برای آویختن تابلو، آینه و هرگونه شی دیگر بر روی دیوارها خصوصا اگر بزرگ یا سنگین باشد نیازمند افراد متخصص در این حوزه می‌باشید.
اشیایی که در این گروه قرار می‌گیرند شامل موارد زیر می‌باشد: آینه‌ها، پورتره‌ها، آثار هنری، ساعت، وسایل سرویس بهداشتی، قفسه‌بندی‌های مختلف در محیط خانه یا محل کار و غیره. اگر در این زمینه یا هر نوع خدمات دیگر در این خانواده نیازمند مساعدت ‌باشید می‌توانید با ما تماس بگیرید یا درخواستتان را در سایت ویپان ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند.

سوالات متداول دریل‌کاری
شما در ویپان چوب پرده هم نصب می‌کنید؟

بله. نصب چوب پرده هم داریم..

امکان نصب تلویزیون بر روی دیوار را هم دارید؟

بله. امکان نصب تلویزیون بر روی دیوار یا سقف را هم داریم.