X

ورود / ثبت نام

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید :لطفا کد دریافتی را وارد کنید :لطفا نام خود را وارد کنید :
شهر خود را انتخاب کنید

آذربایجان شرقیتبریز
آذربایجان غربیارومیه
اردبیلاردبیل
اصفهاناصفهان
البرزکرج
ایلامایلام
بوشهربندر بوشهر
تهرانتهران
چهارمحال و بختیاریشهرکرد
خراسان جنوبیبیرجند
خراسان رضویمشهد
خراسان شمالیبجنورد
خوزستاناهواز
زنجانزنجان
سمنانسمنان
سیستان و بلوچستانزاهدان
فارسشیراز
قزوینقزوین
قمقم
کردستانسنندج
کرمانکرمان
کرمانشاهکرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج
گلستانگرگان
لرستانخرم آباد
گیلانرشت
مازندرانساری
مرکزیاراک
هرمزگانبندرعباس
همدانهمدان
یزدیزد
بازسازی برق ساختمان بازسازی برق ساختمان
electrical-renovation
بازسازی برق ساختمان
 • بازسازی برق
 • بازسازی سیم کشی
 • بازسازی برق کشی

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

بازسازی برق ساختمان

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
 • بازسازی برق
 • بازسازی سیم کشی
 • بازسازی برق کشی

بازسازی برق ساختمان ویپان شامل چه مواردی است؟

آیا می‌دانید بازسازی برق ساختمان چه اهمیتی دارد و چه موقع باید انجام شود؟ از چگونگی و اصول انجام آن اطلاعی دارید؟ در اغلب ساختمان‌های قدیمی، به دلیل فرسودگی زیاد در طی سالها، بازسازی سیم‌کشی ساختمان از طریق تعویض و نصب سیم‌کشی و کابل‌کشی جدید نیاز است تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود. قبل از شروع برق‌کشی لازم است که نقشه برق ساختمان ترسیم شود تا عمل بازسازی به‌صورت حرفه‌ای انجام شود.
اقداماتی که در طول بازسازی برق‌کشی ساختمان انجام می‌شوند عبارتند از: مشخص کردن محل پریز‌ها و کلید برق، نورپردازی، نصب جعبه فیوز و در نهایت عملیات برق‌کشی در بازسازی برق ساختمان. در طول این فرآیند لازم است که کلیه استاندارد‌های مورد نیاز برای برق‌کشی رعایت شود تا در حین انجام کار، مشکلی پیش آمد نکند. تعویض برق‌کشی ساختمان یکی از اموری است که علاوه‌بر بازسازی و موارد ایمنی آن، در دکوراسیون و زیبایی منزل نیز نقش بسزایی را ایفا می‌کند. سیم‌کشی باید به‌گونه‌ای انجام شود که با فضا و همچنین چیدمان محیط متناسب باشد، به‌طوری که بتوان وسایل را به راحتی به برق وصل کرد و از آن‌ها در امنیت کامل بهره برد.
بازسازی برق ساختمان و منزل با اکیپ برق‌کاری ویپان یک انتخاب بسیار مناسب و مطمئن است. ویپان با داشتن تجربه و تخصص در حوزه برق‌کاری و سیم‌کشی ساختمان، و برخورداری از ماهرترین برق‌کاران ساختمان، به‌عنوان یک شرکت حرفه‌ای و معتبر، امکانات و مزایای بسیاری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
همچنین شرکت ویپان به منظور سهولت و راحتی مشتریان در رفع نیازشان، مراحل ثبت سفارشات مرتبط با بازسازی برق ساختمان و بازسازی سیم‌کشی ساختمان را از طریق سایت و به‌صورت تلفنی انجام می‌دهد. درصورتی که پروژه برق‌کشی در بازسازی برق ساختمان شما به اندازه‌ای نباشد که نیاز به اکیپ برق‌کاری داشته باشد، درخواست تعویض سیم کشی ساختمان شما در ویپان به‌صورت پروژه‌ای ثبت خواهد شد.
مرحله اول در پروسه بازسازی برق، به بازدید اولیه از ساختمان توسط کارشناسان اختصاص دارد و سپس نوبت به طراحی اولیه می‌رسد. در مرحله دوم لازم است که قطعات و تجهیزات مورد نیاز با در نظر گرفتن طرح اولیه، تهیه و آماده شود. مرحله سوم همکاران ما در ویپان نیروی کار متخصص خود را با در نظر گرفتن سختی و یا بزرگی پروژه انتخاب می‌کنند و در مرحله آخر هم نقشه‌ها و طرح‌ها در راستای تعویض سیم‌کشی ساختمان بر روی ساختمان و پروژه شما اجرا خواهند شد.

چرا برای بازسازی برق خانه، از اکیپ برقکاری ویپان کمک بگیریم؟

شاید شما هم از خودتان بپرسید که ویپان چه ویژگی فوق‌العاده‌ای دارد تا ما را به استفاده از خدمات خود ترغیب کند؟ در جواب باید بگوییم که ویپان یک مرکز تخصصی خدمات برقی و الکترونیکی است که کلیه امور برقی را با تیم متخصص و باتجربه خود انجام می‌دهد. همچنین تیم کامل پشتیبانی و ضمانت خدمات 45 روزه آن سبب می‌شود انتخاب آن برای استفاده از خدمات بازسازی برق ساختمان، انتخاب درستی باشد.
در ادامه به برخی از مزایای انتخاب تیم ویپان برای تعویض سیم‌کشی ساختمان اشاره می‌کنیم:
 • یکی از مهم‌ترین نقاط مثبت ویپان، توانایی ظریف‌کاری در زمینه برق‌کاری است. ویپان با افراد ماهر و مجرب خود، قادر است به‌صورت دقیق و حرفه‌ای عملیات بازسازی برق ساختمان و منزل را انجام دهد. این امر باعث اجرای سربندی اصولی می‌شود، سربندی همان چیزی است که مانع از خطراتی همچون آتش‌سوزی می‌شود.
 • ویژگی دیگر ویپان که بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد، خوش‌قولی و تعهد به مواعید است. ویپان به مشتریان خود تعهد می‌دهد که در زمان مقرر و باکیفیت بالا، عملیات بازسازی برق ساختمان و منزل را انجام دهد. این خوش‌قولی باعث اعتماد مشتریان به این شرکت می‌شود و آن‌ها را به انتخاب ویپان ترغیب می‌کند.
 • نکته بعدی این است که برق‌کارانی که در ویپان حضور دارند، به خوبی می‌توانند برنامه‌ریزی کنند. همین برنامه‌ریزی دقیق یکی از گام‌هایی است که در بازسازی سیم‌کشی ساختمان اهمیت بسیاری دارد. بدین شکل که برق‌کار قبل از شروع کار، نیازمندی‌ها و امکانات را به دقت بررسی می‌کند و نقاط مختلفی که برای نصب هرنوع تجهیزاتی در نظر دارد را از قبل مشخص می‌کند.
 • برق‌کار حرفه‌ای ویپان بر اهمیت استفاده از مواد باکیفیت آگاه است. این مسأله در بازسازی برق ساختمان بسیار اهمیت دارد. لازم است که سیم، کابل و پریز و دیگر تجهیزاتی که برای انجام کار لازم است از برند و کمپانی‌های معتبر و صاحب نام تهیه شوند.
 • نیروی متخصص و حرفه‌ای و با سابقه ویپان، بر رعایت استاندارد‌های برقی تمرکز می‌کند، زیرا می‌داند که یکی از نکات بسیار مهم در تعویض سیم‌کشی ساختمان همین مسئله است. درصورتی که این استاندارد‌ها رعایت نشوند و اتصالات به‌خوبی اعمال نشوند، آسیب‌ها و خطرات جبران ناپذیری را به‌دنبال خواهند داشت.
 • آخرین مورد و مهمترین آن از نظر مشتریان ویپان، تیم پشتیبانی حاضر در دفتر ویپان است که همه روزه از 9 صبح الی 9 شب در حال ارائه مشاوره به مشتریان و پیگیری امور آنان هستند. این مورد در مقایسه با استفاده از خدمات برقی شخصی و بدون پشتیبانی، بسیار مهم به نظر می‌رسد.
  به‌طور کلی باید بگوییم که تمامی کارشناسان و برق‌کارانی که در مجموعه ویپان فعالیت می‌کنند، تحصیلات عالیه و تخصصی را در زمینه خدمات الکترونیکی گذرانده‌اند. یکی دیگر از نقاط قوت ویپان این است که برق‌کاران خود را برای انجام امور برقی و بازسازی سیم‌کشی ساختمان، به کلیه مناطق تهران از شمال تا جنوب و شرق و غرب ارسال می‌کند.

انجام خدمات بازسازی برقی ویپان در چه کاربری‌هایی قابل ارائه است؟

خدمات بازسازی برقی ویپان در دسته خدمات خود، در تمامی کاربری‌های زیر قابل ارائه است:
 • مسکونی
 • اداری
 • تجاری
 • سایر (هر نوع کاربری)

قیمت تعویض سیم کشی برق ساختمان و هزینه بازسازی برق ویپان چقدر است؟

با توجه به اینکه در بازسازی برق ساختمان نقش اصلی را سیم‌ها بازی می‌کنند، پس قیمت تعویض سیم‌ها اصلی‌ترین عامل در تعیین قیمت به‌شمار می‌روند. سیم‌های مخصوص و متفاوتی برای هر یک از قسمت‌های مربوط‌به روشنایی و یا غیر روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای برخی از روشنایی‌ها مثل لوستر و یا هالوژن باید از سیم‌های 1.5 و در برخی موارد دیگر همچون تأمین برق کولر می‌بایست از سیم با نمره ۴ استفاده شود. بنابراین همین مسأله بر قیمت و هزینه خدمات برقی و اجرت برق‌کاری که توسط ویپان به شما عرضه می‌شود تاثیر می‌گذارد.
یکی دیگر از مواردی که بر قیمت بازسازی سیم‌کشی ساختمان تاثیرگذار است، ابزاری است که باید برای این کار مورد استفاده قرار گیرد. همانطور که می‌دانید برای سیم‌کشی ساختمان و همچنین رفع اتصالی برق، علاوه‌بر سیم مرغوب، به ابزار‌های خاصی مانند فیوز، لوله، کلید و پریز نیاز است. این ابزار‌ها باید از کیفیت و همچنین استاندارد‌های لازم برخوردار باشند، در غیر این‌صورت ایمنی کار رعایت نشده و احتمال بروز خطراتی از جمله آتش‌سوزی را خواهیم داشت.
به‌طور کلی محاسبه قیمت تعویض سیم‌کشی برق ساختمان در ساختمان‌های صفر یا بناهای نیازمند به بازسازی به عوامل زیر بستگی دارد:
 1. مساحت ساختمان: اندازه و مساحت ساختمان تعیین‌کننده‌ی مقدار سیم‌کشی و تعداد تجهیزات قابل نصب از جمله کلید و پریز، چراغ‌ها، هواکش و. . است که به‌کار برده می‌شود که باعث می‌شود این موضوع بر قیمت تاثیرگذار باشد.
 2. نوع کاربری ساختمان: نوع کاربری ساختمان مشخص‌کننده‌ی نیازهای برقی آن است. به‌عنوان‌مثال، ساختمان مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و... هرکدام نیازهای برقی متفاوتی دارند که بر اساس آن، مقدار سیم‌کشی و تعداد نصب‌ها و سایر تجهیزات برقی تعیین می‌شود.
 3. سطح طراحی نورپردازی: اگر ساختمان دارای نورپردازی پیچیده‌ای یا بیش‌از حد استاندارد باشد، اجرای سیم‌کشی و طراحی پیچیده‌تر و در نتیجه هزینه بیشتری را نیاز دارد.
  هزینه‌ها و قیمت‌های خدمات برقی ویپان در تعویض سیم‌کشی ساختمان و تعویض برق‌کشی ساختمان بسته به ماهیت کارها متفاوت است. به‌طور مثال هزینه نصب یا تعویض سیم‌کشی یا کابل‌کشی جزئی، بستگی به متراژ کابل‌ها و ارتفاعی که در آن قرار است کابل‌کشی انجام شود دارد، هزینه نصب یا تعویض مینیاتوری‌های تک‌فاز یا فیوز فشنگی، مینیاتوری‌های سه‌فاز، این هزینه بستگی به تعداد مینیاتوری‌ها و نوع آن‌ها (تک‌فاز یا فیوز فشنگی) دارد و یا هزینه رفع اتصالی برق، بستگی به تعداد اتصالات برقی و پیچیدگی مشکلات دارد.
  تمام عوامل موثری که در بالا به آن اشاره کردیم، در نحوه محاسبه قیمت بازسازی برق ساختمان عامل تعیین‌کننده هستند.

قیمت و هزینه خدمات بازسازی برق ویپان شامل چه مواردی است؟

یکی از چالش‌هایی که همیشه ذهن مشتریان را مشغول می‌کند، محاسبه اجرت برق کشی در بازسازی ساختمان است. همانطور که اشاره کردیم اجرای سیم‌کشی یکی از مواردی است که بر قیمت سیم‌کشی ساختمان تأثیر مستقیم می‌گذارد. از آنجایی که سیم‌کشی برق به روش‌هایی همچون روکار، توکار، سیم و برق‌کشی از کف و سقف قابل انجام است، این هزینه با توجه به نوع آن متفاوت خواهد بود.
 • در برق‌کاری روکار، سیم‌های برق از روی دیوار رد می‌شوند. مسلماً در این روش قیمت برق‌کشی در بازسازی برق ساختمان بسیار پایین‌تر خواهد بود.
 • در برق‌کاری توکار، کارشناس برق باید سیم‌ها را در داخل یک لوله خرطومی در دیوار قرار دهد و سپس روی آن‌ها را گچ و یا سیمان بزند. اگرچه برق‌کار برای سیم‌کشی به شکل توکار هزینه بیشتری را دریافت می‌کند، اما نتیجه کار مطلوب‌تر است و در نهایت ظاهر خانه شیک و مرتب‌تر خواهد بود.
 • یکی دیگر از روش‌های برق‌کشی از طریق کف است. از آن‌جایی که در این روش باید نقشه برق‌کشی تخصصی در دسترس باشد، هزینه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد.
 • برق‌کشی ساختمان از طریق سقف نیز روش دیگری برای انجام برق‌کاری است. هزینه بازسازی برق با بهره‌گیری از این روش نیز نسبتاً بالاست.

نحوه استفاده از خدمات بازسازی برق ویپان

به‌طور کلی برای انجام کلیه امور بازسازی سیم‌کشی ساختمان و دیگر امور بازسازی برقی در نقاط مختلف تهران، به شما توصیه می‌کنیم به مراکز معتبر فنی در این زمینه مراجعه کنید تا با در اختیار داشتن برق‌کاران حرفه‌ای و ماهر بتوانند خدماتی با کیفیت به شما ارائه دهند و از بروز هرگونه آسیب احتمالی در آینده جلوگیری کنند. تخصص ویپان در حوزه برق‌کاری ساختمان به‌عنوان یک شرکت خدمات برق‌کاری ساختمان، با تجربه‌ چندین ساله در حوزه برق و سیم‌کشی ساختمان، یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث شده تا این شرکت به یکی از معتبرترین نام‌ها در ارائه خدمات برقی در تهران تبدیل شود.
شما کافی‌است با شماره 02191013700 تماس گرفته و همکاران ما را در جریان مشکل برقی خود بگذارید. چنانچه قصد دارید درخواست خود را برای استفاده از خدمات بازسازی و تعویض برق‌کشی ساختمان ویپان ثبت کنید و یا سوالی در مورد قیمت انجام این امور دارید، می‌توانید در سایت به قسمت (محاسبه قیمت و ثبت درخواست) مراجعه کنید. در این قسمت امکان محاسبه آنلاین قیمت بازسازی برق ساختمان وجود دارد و همکاران ویپان به‌صورت آنلاین با توجه به اطلاعات ارسالی شما، اطلاعات لازم را به شما اعلام خواهند کرد. ارائه خدمات برقی تیم ویپان در کلیه مناطق تهران از شمال تا جنوب و شرق و غرب تهران امکان پذیر است و می‌توانید با خاطری آسوده تعویض برق‌کشی ساختمان خود را به این تیم بسپارید.

سوالات متداول  بازسازی برق ساختمان

هزینه تعویض سیم‌کشی ساختمان به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه بازسازی سیم‌کشی ساختمان علاوه‌بر بزرگ یا پیچیده بودن کار، به روکار و یا توکار انجام شدن سیم‌کشی نیز مرتبط است. از دیگر عواملی که بر هزینه تعویض سیم‌کشی ساختمان تأثیر می‌گذارد، بهره‌گیری از برق‌کاران و کارشناسان متبحر و توانمندی است که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

یک برق‌کار حرفه‌ای باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

یک برق‌کار حرفه‌ای علاوه‌بر این که باید بر برق‌کشی تسلط کافی داشته باشد، باید لوازم و تجهیزاتی که در برق‌کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد را بشناسد و به موقع از آن‌ها استفاده کند. همچنین برق‌کار باید به اصول و قواعد برق‌کاری مسلط باشد تا بتواند از بروز هرگونه آسیب احتمالی در آینده جلوگیری کند.

آیا هزینه بازسازی برق در برق‌کاری روکار و توکار یکسان است؟

خیر. هزینه این دو نوع برق‌کاری با یکدیگر متفاوت است. برق‌کاری روکار در مقایسه با نوع توکار آن هزینه کمتری را به خود اختصاص می‌دهد. مسلماً وقت و انرژی بیشتری بابت انجام مدل توکار صرف خواهد شد، در نتیجه درصورت استفاده از این روش محیط زندگی و کاری شما زیباتر و شیک‌تر به نظر می‌رسد.