X

ورود / ثبت نام

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید :لطفا کد دریافتی را وارد کنید :لطفا نام خود را وارد کنید :
شهر خود را انتخاب کنید

آذربایجان شرقیتبریز
آذربایجان غربیارومیه
اردبیلاردبیل
اصفهاناصفهان
البرزکرج
ایلامایلام
بوشهربندر بوشهر
تهرانتهران
چهارمحال و بختیاریشهرکرد
خراسان جنوبیبیرجند
خراسان رضویمشهد
خراسان شمالیبجنورد
خوزستاناهواز
زنجانزنجان
سمنانسمنان
سیستان و بلوچستانزاهدان
فارسشیراز
قزوینقزوین
قمقم
کردستانسنندج
کرمانکرمان
کرمانشاهکرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج
گلستانگرگان
لرستانخرم آباد
گیلانرشت
مازندرانساری
مرکزیاراک
هرمزگانبندرعباس
همدانهمدان
یزدیزد
هوشمند سازی ساختمان و خانه هوشمند سازی ساختمان و خانه
smart-home
هوشمند سازی ساختمان و خانه
 • تجهیزات خانه هوشمند
 • برق هوشمند
 • سیستم امنیتی هوشمند
 • انواع سنسور هوشمند

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

هوشمند سازی ساختمان و خانه

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
 • تجهیزات خانه هوشمند
 • برق هوشمند
 • سیستم امنیتی هوشمند
 • انواع سنسور هوشمند

طراحی خانه هوشمند (Smart Home) با ویپان

شرکت ویپان به‌عنوان یک شرکت متخصص در حوزه هوشمندسازی ساختمان و خانه‌ها، با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و رویکرد هوشمند، طراحی، اجرا و پیاده‌سازی طرح‌های هوشمندسازی منازل و محیط‌های مختلف را انجام می‌دهد.
شرکت ویپان با بهره‌گیری از فناوری‌های روز، امکان هوشمندسازی انواع امکانات و اجزاء خانه را برای ساکنان فراهم می‌کند. این فناوری‌ها امکان کنترل هوشمند روشنایی، سیستم‌های گرمایش و سرمایش، نورپردازی، تجهیزات الکترونیکی، امنیت و دیگر ویژگی‌های خانه را از طریق یک سیستم مرکزی و از راه دور فراهم می‌کند.
مزایای طراحی خانه هوشمند توسط شرکت ویپان شامل بهبود راحتی و آسانی در استفاده از امکانات خانه، افزایش امنیت، کاهش مصرف انرژی، کنترل انعطاف‌پذیر و بهبود کیفیت زندگی ساکنان می‌شود. با تخصص و تجربه شرکت ویپان در حوزه هوشمندسازی، طراحی هوشمند ویژگی‌های ساختمان به یک تجربه جذاب و کارآمد برای ساکنان تبدیل می‌شود.
هوشمندسازی ساختمان توسط شرکت ویپان به معنای ایجاد یک محیط زندگی هوشمندتر و پویا برای ساکنان است. از طریق اندازه‌گیری دقیق مصرف انرژی، بهینه‌سازی امکانات و کنترل مرکزی، این شرکت امکاناتی را ارائه می‌دهد که زندگی روزمره را راحت‌تر، امن‌تر و اقتصادی‌تر می‌کند.

قیمت و هزینه هوشمندسازی ساختمان چقدر است؟

قیمت و هزینه هوشمندسازی ساختمان، به طراحی و اجرای سیستم‌های هوشمند و اتوماسیون بستگی دارد. این قیمت و هزینه‌ها به عوامل زیادی مرتبط هستند که شامل موارد زیر می‌شود:
 1. ابعاد و مساحت ساختمان: ابعاد و مساحت ساختمان بر روی نیازها و تجهیزات هوشمند تأثیر می‌گذارد. ساختمان‌های بزرگ‌تر ممکن است نیاز به تجهیزات بیشتری داشته باشند که این موضوع هزینه را افزایش می‌دهد.
 2. نوع و تعداد تجهیزات هوشمند: نوع و تعداد تجهیزات هوشمند مورداستفاده نیز بر قیمت تأثیر دارد. تجهیزات باکیفیت و پیشرفته معمولاً هزینه بیشتری دارند.
 3. سطح پیچیدگی سیستم: سطح پیچیدگی سیستم هوشمند نیز به هزینه تأثیر می‌گذارد. سیستم‌های پیچیده‌تر و متنوع‌تر هزینه بیشتری ممکن است داشته باشند.
 4. نیازهای خاص مشتری: نیازهای خاص و ویژه مشتریان می‌تواند به اضافه شدن تجهیزات یا امکانات خاص و همچنین سفارشی‌سازی سیستم‌ها منجر شود که این نیز می‌تواند هزینه را افزایش دهد.
  باتوجه‌به این عوامل، برای دانستن دقیق قیمت و هزینه هوشمندسازی ساختمان، نیاز به مشاوره و ارزیابی کارشناسان و شرکت‌های متخصص در این حوزه دارید. این کارشناسان می‌توانند با بررسی نیازها و شرایط خاص شما، یک پیشنهاد قیمت مناسب و دقیق ارائه دهند. ویپان یکی از همین شرکت‌های متخصص و باتجربه است.

نحوه ثبت درخواست خدمات هوشمند سازی ساختمان در ویپان چگونه است؟

شما برای ثبت درخواست استفاده از خدمات هوشمند سازی ساختمان ویپان، دو راه دارید: راه اول استفاده از سایت ویپان و راه دوم استفاده از شماره تماس تلفنی ویپان است. در ادامه هر دو راه را شرح می‌دهیم.
مراحل ثبت درخواست برای بهره‌مندی از خدمات هوشمندسازی منازل و ساختمان‌ها در وب سایت ویپان، به شرح زیر است:
 1. انتخاب قسمت درخواست خدمات: در صفحه اصلی وب‌سایت ویپان، قسمتی به نام "ثبت درخواست خدمات" وجود دارد. به این قسمت مراجعه کنید. (می‌توانید در همین صفحه‌ای که اکنون هستید هم از طریق دکمه "محاسبه قیمت و ثبت درخواست" اقدام کنید).
 2. تکمیل فرم درخواست: در این قسمت یک فرم آنلاین برای ثبت درخواست خدمات وجود دارد. در این فرم اطلاعات مربوط به نوع خدمات موردنیاز، نوع ساختمان و سایر جزئیات مربوط به درخواست را وارد کنید.
 3. ارسال درخواست: پس از تکمیل فرم درخواست، اطلاعات را بررسی کنید و اگر اطمینان دارید که صحیح است، درخواست خود را ارسال کنید.
 4. تماس تیم فنی ویپان با شما: بعد از ارسال درخواست، تیم فنی ویپان با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را مورد بررسی قرار داده و زمان و نحوه ارائه خدمات به شما را تعیین کند. همچنین ممکن است با شما جهت تعیین ملاقات با تکنسین‌های ویپان هماهنگی شود.
  اگر هم تمایل داشتید راه دوم را انتخاب کنید و با شرکت ویپان تماس بگیرید، می‌توانید از طریق برقراری تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۱۳۷۰۰ درخواست خود را به تیم پشتیبانی ویپان اعلام کنید. تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و تمام جزئیات را هماهنگ خواهد کرد.
  در نهایت با انجام هریک از مراحل فوق، شما می‌توانید به‌سادگی درخواست خدمات هوشمندسازی ساختمان خود را در ویپان ثبت کنید و از تخصص و تجربه این شرکت در ارائه خدمات هوشمند سازی خانه و ادارات بهره‌مند شوید.

سوالات متداول  هوشمند سازی ساختمان و خانه

هوشمند سازی خانه و ساختمان، در چه مرحله‌ای باید انجام شود؟

هوشمند سازی را نسبت به برند و مدل اجرای خانه هوشمند و متریال مورد نظر، از ابتدای کار لوله گذاری و سیم‌کشی در ساختمان می‌توان اجرا کرد.

آیا هوشمند سازی ساختمان، تاثیری در قیمت فروش ساختمان نیز دارد؟

هوشمند سازی نسبت به برند مورد استفاده تاثیر زیادی در قیمت ساختمان دارد.

دو روش پیاده‌سازی سیستم هوشمند (سیمی و بی‌سیم) چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟

آیا خانه‌های قدیمی را نیز می‎توان هوشمندسازی کرد؟

آیا تجهیزات خانه هوشمند، هنگام قطع برق نیز کار می‌کنند؟

بازخورد مشتریان ما

افزودن بازخورد
امتیاز : *
0 ستاره