هوشمند سازی ساختمان و خانه هوشمند سازی ساختمان و خانه
smart-home
هوشمند سازی ساختمان و خانه
 • تجهیزات خانه هوشمند
 • برق هوشمند
 • سیستم امنیتی هوشمند
 • انواع سنسور هوشمند

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

هوشمند سازی ساختمان و خانه

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
 • تجهیزات خانه هوشمند
 • برق هوشمند
 • سیستم امنیتی هوشمند
 • انواع سنسور هوشمند

طراحی خانه هوشمند (Smart Home) با ویپان

شرکت ویپان به‌عنوان یک شرکت متخصص در حوزه هوشمندسازی ساختمان و خانه‌ها، با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و رویکرد هوشمند، طراحی، اجرا و پیاده‌سازی طرح‌های هوشمندسازی منازل و محیط‌های مختلف را انجام می‌دهد.
شرکت ویپان با بهره‌گیری از فناوری‌های روز، امکان هوشمندسازی انواع امکانات و اجزاء خانه را برای ساکنان فراهم می‌کند. این فناوری‌ها امکان کنترل هوشمند روشنایی، سیستم‌های گرمایش و سرمایش، نورپردازی، تجهیزات الکترونیکی، امنیت و دیگر ویژگی‌های خانه را از طریق یک سیستم مرکزی و از راه دور فراهم می‌کند.
مزایای طراحی خانه هوشمند توسط شرکت ویپان شامل بهبود راحتی و آسانی در استفاده از امکانات خانه، افزایش امنیت، کاهش مصرف انرژی، کنترل انعطاف‌پذیر و بهبود کیفیت زندگی ساکنان می‌شود. با تخصص و تجربه شرکت ویپان در حوزه هوشمندسازی، طراحی هوشمند ویژگی‌های ساختمان به یک تجربه جذاب و کارآمد برای ساکنان تبدیل می‌شود.
هوشمندسازی ساختمان توسط شرکت ویپان به معنای ایجاد یک محیط زندگی هوشمندتر و پویا برای ساکنان است. از طریق اندازه‌گیری دقیق مصرف انرژی، بهینه‌سازی امکانات و کنترل مرکزی، این شرکت امکاناتی را ارائه می‌دهد که زندگی روزمره را راحت‌تر، امن‌تر و اقتصادی‌تر می‌کند.

قیمت و هزینه هوشمندسازی ساختمان چقدر است؟

قیمت و هزینه هوشمندسازی ساختمان، به طراحی و اجرای سیستم‌های هوشمند و اتوماسیون بستگی دارد. این قیمت و هزینه‌ها به عوامل زیادی مرتبط هستند که شامل موارد زیر می‌شود:
 1. ابعاد و مساحت ساختمان: ابعاد و مساحت ساختمان بر روی نیازها و تجهیزات هوشمند تأثیر می‌گذارد. ساختمان‌های بزرگ‌تر ممکن است نیاز به تجهیزات بیشتری داشته باشند که این موضوع هزینه را افزایش می‌دهد.
 2. نوع و تعداد تجهیزات هوشمند: نوع و تعداد تجهیزات هوشمند مورداستفاده نیز بر قیمت تأثیر دارد. تجهیزات باکیفیت و پیشرفته معمولاً هزینه بیشتری دارند.
 3. سطح پیچیدگی سیستم: سطح پیچیدگی سیستم هوشمند نیز به هزینه تأثیر می‌گذارد. سیستم‌های پیچیده‌تر و متنوع‌تر هزینه بیشتری ممکن است داشته باشند.
 4. نیازهای خاص مشتری: نیازهای خاص و ویژه مشتریان می‌تواند به اضافه شدن تجهیزات یا امکانات خاص و همچنین سفارشی‌سازی سیستم‌ها منجر شود که این نیز می‌تواند هزینه را افزایش دهد.
  باتوجه‌به این عوامل، برای دانستن دقیق قیمت و هزینه هوشمندسازی ساختمان، نیاز به مشاوره و ارزیابی کارشناسان و شرکت‌های متخصص در این حوزه دارید. این کارشناسان می‌توانند با بررسی نیازها و شرایط خاص شما، یک پیشنهاد قیمت مناسب و دقیق ارائه دهند. ویپان یکی از همین شرکت‌های متخصص و باتجربه است.

نحوه ثبت درخواست خدمات هوشمند سازی ساختمان در ویپان چگونه است؟

شما برای ثبت درخواست استفاده از خدمات هوشمند سازی ساختمان ویپان، دو راه دارید: راه اول استفاده از سایت ویپان و راه دوم استفاده از شماره تماس تلفنی ویپان است. در ادامه هر دو راه را شرح می‌دهیم.
مراحل ثبت درخواست برای بهره‌مندی از خدمات هوشمندسازی منازل و ساختمان‌ها در وب سایت ویپان، به شرح زیر است:
 1. انتخاب قسمت درخواست خدمات: در صفحه اصلی وب‌سایت ویپان، قسمتی به نام "ثبت درخواست خدمات" وجود دارد. به این قسمت مراجعه کنید. (می‌توانید در همین صفحه‌ای که اکنون هستید هم از طریق دکمه "محاسبه قیمت و ثبت درخواست" اقدام کنید).
 2. تکمیل فرم درخواست: در این قسمت یک فرم آنلاین برای ثبت درخواست خدمات وجود دارد. در این فرم اطلاعات مربوط به نوع خدمات موردنیاز، نوع ساختمان و سایر جزئیات مربوط به درخواست را وارد کنید.
 3. ارسال درخواست: پس از تکمیل فرم درخواست، اطلاعات را بررسی کنید و اگر اطمینان دارید که صحیح است، درخواست خود را ارسال کنید.
 4. تماس تیم فنی ویپان با شما: بعد از ارسال درخواست، تیم فنی ویپان با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را مورد بررسی قرار داده و زمان و نحوه ارائه خدمات به شما را تعیین کند. همچنین ممکن است با شما جهت تعیین ملاقات با تکنسین‌های ویپان هماهنگی شود.
  اگر هم تمایل داشتید راه دوم را انتخاب کنید و با شرکت ویپان تماس بگیرید، می‌توانید از طریق برقراری تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۱۳۷۰۰ درخواست خود را به تیم پشتیبانی ویپان اعلام کنید. تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و تمام جزئیات را هماهنگ خواهد کرد.
  در نهایت با انجام هریک از مراحل فوق، شما می‌توانید به‌سادگی درخواست خدمات هوشمندسازی ساختمان خود را در ویپان ثبت کنید و از تخصص و تجربه این شرکت در ارائه خدمات هوشمند سازی خانه و ادارات بهره‌مند شوید.

سوالات متداول  هوشمند سازی ساختمان و خانه

هوشمند سازی خانه و ساختمان، در چه مرحله‌ای باید انجام شود؟
این یک جواب آزمایشی است
آیا هوشمند سازی ساختمان، تاثیری در قیمت فروش ساختمان نیز دارد؟
دو روش پیاده‌سازی سیستم هوشمند (سیمی و بی‌سیم) چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟
آیا خانه‌های قدیمی را نیز می‎توان هوشمندسازی کرد؟
آیا تجهیزات خانه هوشمند، هنگام قطع برق نیز کار می‌کنند؟

بازخورد مشتریان ما

0935498****
بنظرشان تکنسین ها تخصصی تر بلد باشند و نیروها برای رفت و امد وسیله داشته باشند و از شرق به غرب یا بالعکس نروند
میرزایی
0936277****
پیشنهاد نداشتند فقط ابزار تکنسین کامل نبود چهارپایه نداشتند و به مشتری 350 هزار تومان اعلام شده 700 هزار تومان دریافت شده
شروین
0912524****
هزینه ها بنظرشان تفکیک تر شده تر باشد بهتر
بهرام جهان
0935999****
در مجموع خوب بود.
کریمی