خدمات نورپردازی
  • نصب کلید و پریز
  • تعوضی کلید و پریز
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

کوچک اما تاثیرگذار

نصب کلیدوپریز برق شاید به نظر مرحله کوچک وساده ای به نظر برسد اما در سیم کشی ساختمان اتمام کننده کار است زیرا همانطور که می دانید کلید برق وسیله ای برای قطع و وصل کردن جریان و پریز برق رابطی بین جریان و وسیله ای است، که نیاز به برق دارد. در دیوار همه خانه ها می توان چیزی به اسم کلید پریز را مشاهده کرد که در برق رسانی و روشنایی ، آنتن ، تلفن و ..... استفاده می شوند، بنابراین کلید و پریزها اجزای کوچکی هستد که یکی از مباحث مهم زیبا سازی فضاهای به شمار می روند و تاثیر زیادی به روی دکوراسیون ها دارند.

نصب کلید و پریز برق
چه مدل کلیدپریز بخرم؟

اگر به بازار سری بزنید و در خیابان لاله زارقدم بزنید متوجه خواهید شد که بی شمار مدل ها و طرح های کلیدوپریز توسط برندهای مختلف در بازار عرضه شده اند که هرکدام با توجه به اینکه کاربرد یکسانی دارند اما نسبت به جنس و ویژگی های خاصی مانند لمسی بودن و... قیمت گذاری شده اند. بنابراین قیمت می تواند عامل اصلی برای تصمیم شما برای خرید کلیدوپریز باشد.

چند نوع کلیدوپریز داریم؟

کلیدوپریز ها در حالت کلی به دو نوع روکار و توکار تقسیم می شوند و البته می توان به نوع صنعتی و مسکونی هم آنها را مجزا کرد.کلید و پریزهای صنعتی از این جهت تفاوت دارند که بتوانند جریان ورودی بالایی را تحمل کنند بنابراین نوع جنس آنها کاملا با نوع مسکونی متفاوت است. حالا اگر بخواهیم خود کلید ها و پریزها را دسته بندی کنیم، می توانیم بگوییم دو نوع کلید وپریز داریم، کلید تک پل و دو پل و پریز های برق ارت دار و بدون ارت. از انواع دیگر پریزها، میتوان به پریز تلفن و یا پریز فیش آنتن نیز اشاره کرد که همانطور که از اسمشان پیداست برای تلفن و آنتن استفاده می شوند. علاوه بر نوع استفاده آنها، در پریز آنتن و پریز تلفن از برق یعنی فاز و نول هیچ استفاده ای نشده است.

نصب کلید و پریز برق
بهتر است چه کسی کلیدوپریز های شما را نصب کند؟

با تمام تفاوت هایی که در انواع کلید پریز صحبت کردیم نوع نصب آنها با یکدیگر یکسان می باشد. برای نصب کلید پریز جدا از مهارت به سلیقه هم نیاز است. یک تکنسین باید بتواند با حوصله و وسواس خاصی کلیدپریز ها را در جای خودش قرار دهد و برای این کار شرکت ویپان تکنسین های خاصی را که دارای چنین ویژگی هستند، برای شما در نظر گرفته است.

سوالات متداول کلید و پریز
برای تعویض کلید و پریز مناسب و انتخاب طرح و مدل نیاز به مشاوره دارم. آیا شرکت ویپان در این زمینه میتواند کمک کند؟

بله، کارشناسان ویپان بعد از بازدید از محل شما بهترین پیشنهاد ها را به شما می دهند.

در صورت باز سازی و جابه جایی کلید و پریزها آیا شرکت ویپان میتواند در طراحی و قرارگیری صحیح و کاربردی به من کمک کند؟

بله ،با تمام حوصله می تواند به شما کمک کند.