خدمات نصب پنکه سقفی
  • نصب پنکه سقفی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

پنکه دیواری چیست؟

پنکه یک فن مکانیکی است که برای خنک کردن در منازل و اداره‌جات مورد استفاده قرار می‌گیرد. پنکه دارای پره‌های است که باچرخیدن پره‌ها سبب خنک شدن محیط می‌شود. پنکه دیواری مشابه پنکه رومیزی است با این تفاوت که بجای قرار گرفتن روی میز یا زمین براحتی روی دیوار نصب می شود. وقتی که پنکه بر روی دیوار نصب می‌شود کودکان دیگر دسترسی به آن ندارند و خطر برخورد آن کم است. تقریباً امروزه پنکه به یکی از لوازم ضروری در منازل تبدیل شده است. به همین دلیل، انتخاب صحیح مکان نصب پنکه دیواری در منزل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اصول انتخاب مکان نصب پنکه دیواری

هر پنکه دیواری برای اینکه در یک فضا نصب شود باید تجهیزات و امکانات خاصی را در آن فضا وجود داشته باشد تا بتوان پنکه دیواری را در آن مکان نصب کرد. یکی از مواردی که معمولاً در هنگام انتخاب مکان نصب پنکه دیواری در نظر گرفته نمی‌شود، سیم مناسب و کلید پریز برق برای وصل کردن پنکه است. مکان نصب پنکه دیواری در سالن پذیرایی یا اتاق باید حتماً در حالتی در نظر گرفته شود که با چرخش پنکه به اطراف بتواند تمام فضا را حداقل در یک دور چرخش پوشش دهد. پارتیشن اتاق خواب با توجه به مدل و طرح خود می‌تواند فضای مناسبی را برای نصب پنکه دیواری فراهم کند.
برای انتخاب یک مکان مناسب برای نصب پنکه دیواری باید فضایی را در نظر گرفت که بتوان تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای نصب پنکه دیواری را در دیوار قرار داد. انتخاب بهترین فضا برای نصب پنکه دیواری ممکن است در هر خانه و اتاقی با توجه به شرایط آن متفاوت باشد و به همین دلیل باید شرایط هر فضا به صورت اختصاصی سنجیده شود. نصب پنکه دیواری باید حتماً توسط یک فرد متخصص صورت پذیرد و پایه پنکه نیز مستحکم و دقیق نصب شود. انتخاب تم تیره برای اتاق خواب باعث می‌شود تا پنکه دیواری زیاد به چشم نیاید.
پنکه سقفی
انگیزه شما برای نصب یک پنکه سقفی در منزل، هر چه باشد، بسیار مهم است که مدلی را انتخاب کنید که مناسب فضای شما باشد و آن را به درستی نصب کنید. اگر در حال تعویض یک لامپ نوری قدیمی با پنکه سقفی هستید، مراحل نصب دشوار نخواهد بود، اما اگر سیم‌ها باید وصل شده و مدارها اضافه شوند، یا سقف بلندتر از 10 فوت باشد، بهتر است از کمک یک برق کار استفاده کنید.
برای هر نصب پنکه سقفی یا پنکه دیواری می‌توانید با شماره شرکت تماس بگیرید یا در سایت ویپان درخواستتان را ثبت کنید.

سوالات متداول نصب پنکه سقفی
من پنکه دیواری نصب کرده‌ام، ولی شل ایستاده، چه کار کنم که محکم شود؟

اگر دیوارتان کاذب باشد شاید با توجه به قطر دیوار با پیچ پروانه‌ای بتوان آنرا محکم کرد.

امکان جابه‌جایی پنکه سقفی / دیواری وجود دارد؟

بله امکان جابه‌جایی پنکه برای شرکت وجود دارد.

درصورت درخواست تهیه اجناس مورد نیاز برای خرید پنکه توسط شرکت ویپان انجام می‌گردد؟

بله تهیه و تامین اجناس توسط شرکت ویپان امکان‌پذیر بوده که طبق فاکتور بهای پرداختی توسط مشتری انجام می‌شود.