X

ورود / ثبت نام

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید :لطفا کد دریافتی را وارد کنید :لطفا نام خود را وارد کنید :
شهر خود را انتخاب کنید

آذربایجان شرقیتبریز
آذربایجان غربیارومیه
اردبیلاردبیل
اصفهاناصفهان
البرزکرج
ایلامایلام
بوشهربندر بوشهر
تهرانتهران
چهارمحال و بختیاریشهرکرد
خراسان جنوبیبیرجند
خراسان رضویمشهد
خراسان شمالیبجنورد
خوزستاناهواز
زنجانزنجان
سمنانسمنان
سیستان و بلوچستانزاهدان
فارسشیراز
قزوینقزوین
قمقم
کردستانسنندج
کرمانکرمان
کرمانشاهکرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج
گلستانگرگان
لرستانخرم آباد
گیلانرشت
مازندرانساری
مرکزیاراک
هرمزگانبندرعباس
همدانهمدان
یزدیزد
اورژانس برقی اورژانس برقی
emergency
اورژانس برقی
 • نصب
 • عیب یابی
 • تعویض
 • تنظیم

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

اورژانس برقی

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
 • نصب
 • عیب یابی
 • تعویض
 • تنظیم

خدمات رفع قطعی برق و اتصالی برق چیست؟

از رایج‌ترین مشکلاتی که در هنگام سیم‌کشی انواع ساختمان‌ها ممکن است رخ دهد، اتصالی برق است که درصورت عدم رفع آن، امکان آتش سوزی هم وجود دارد. مشکلات ایجاد شده در سیم‌کشی باید در سریع‌ترین زمان ممکن به شکل کامل رفع شوند، لذا افراد باید هرگونه جرقه و قطعی برق را در این زمینه جدی بگیرند و فورا فیوز را قطع کرده و سریعا با یک مجموعه برق‌کار حرفه‌ای در جهت رفع اتصالی برق در ارتباط باشند.
خدمات رفع قطعی برق و رفع اتصالی برق توسط مجموعه‌های حرفه‌ای زیادی انجام می‌شود که قطعا به‌کارگیری بهترین آن‌ها، مزیت‌های زیادی را برای ساکنین ساختمان به‌دنبال دارد. از مهم‌ترین خدمات رفع قطعی برق و اتصالی برق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • تحلیل و بررسی سیم‌کشی ساختمان
 • رفع اتصالی برق به منظور افزایش ایمنی ساختمان
 • تعمیر برق ساختمان در جهت عدم بروز اتصالی
 • تعویض سیم‌کشی ساختمان درصورت فرسودگی
 • عیب‌یابی برق ساختمان
 • سرویس دوره‌ای خدمات برق

برای رفع اتصالی برق ساختمان چه اقداماتی صورت می‌گیرد؟

با توجه به این‌که خدمات رفع اتصالی برق ساختمان بسیار متنوع است، انتخاب یک مجموعه حرفه‌ای و باتجربه سبب می‌شود تا متخصصان این حوزه بتوانند با تحلیل و بررسی دقیق دلیل قطعی برق، خدمات مختلفی را ارائه دهند. متخصصان ابتدا با بررسی سیم‌کشی ساختمان، درصورت نیاز نسبت‌به تعویض فیوز اقدام می‌کنند. یافتن منبع اتصالی بسیار مهم است چرا که باعث رفع کامل قطعی برق می‌شود. بررسی سیستم روشنایی ساختمان نیز به همراه بررسی سیم‌کشی پریز برق می‌تواند منجربه کاهش اتصالی برق شود.
در واقع اقدامات اساسی و مهم در زمان اتصالی برق توسط مجموعه‌های تخصصی انجام می‌شود. هرچه مهارت و تخصص برقکار بیشتر باشد، رفع اتصالی برق در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل انجام می‌شود.
یک مجموعه حرفه‌ای درصورت وجود سیم‌های فرسوده و پوسیده، نسبت‌به تعویض آن اقدام می‌کند. همچنین ارزیابی تابلو برق ساختمان نیز دارای اهمیت است؛ چرا که می‌تواند برای رفع قطعی برق بسیار راهگشا باشد.

رفع قطعی برق و اتصالی برق با ویپان

طبق آمارهای منتشرشده، بیش‌از 40 درصد آتش سوزی‌ها در ساختمان، به‌دلیل سیم‌کشی نادرست و غیراصولی رخ می‌دهد. افراد درصورت اتصالی برق لازم است در کمترین زمان ممکن از تجربیات یک مجموعه موفق نظیر ویپان استفاده کنند. مجموعه ویپان ارائه دهنده انواع خدمات برقی به شکل تخصصی است و تکنسین‌های این مجموعه با داشتن تجربه کافی در زمینه خدمات فنی خانگی و تجاری، می‌توانند در کمترین زمان ممکن مشکلات احتمالی را رفع کنند.
افرادی که نیاز به اورژانس برقی دارند، می‌توانند فورا با شماره تماس مجموعه ویپان تماس گرفته تا کارشناسان این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند. ویپان خدمات زیادی را ارائه می‌دهد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رفع اتصالی برق، رفع قطعی برق، رفع اتصالی کنتور، عیب‌یابی اتصالی برق ساختمان و... اشاره کرد.
یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت مجموعه ویپان دارا بودن کارشناسان متخصص است که می‌توانند به شما مشاوره رایگان ارائه دهند. وجود مرکز پشتیبانی باعث می‌شود تا درصورت عدم رضایت مشتریان از کیفیت کار و خدمات ارائه شده، مورد ثبت‌شده توسط دیگر کارشناسان در اسرع وقت بررسی شده و نسبت به حل مشکل اقدام شود.
نقاط تحت پوشش خدمات الکتریکی مجموعه ویپان که شامل رفع قطعی برق در تهران می‌شود، شرق و غرب تهران و شمال و جنوب تهران است. افرادی که در این مناطق نیاز به اورژانس برقی دارند، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی این مجموعه، با کارشناسان آن در ارتباط باشند. از مزیت‌های مهم درخواست خدمات از مجموعه ویپان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • دریافت قیمت آنی و ثابت از طریق تماس تلفنی و سایت
 • کیفیت تضمین شده و گارانتی 45 روزه خدمات
 • خوش قولی و اعزام تکنسین در سریع‌ترین بازه‌های زمانی
 • تیم پشتیبانی آنلاین و در دسترس

خدمت اوژانس برقی ویپان شامل چه مواردی است؟

به طور کلی خدمات اورژانس برقی ویپان شامل یکی از دو مورد زیر است:
 • رفع اتصالی و قطعی برق (فیوز پریده)
 • رفع نوسان در برق

هزینه و قیمت رفع اتصالی برق شامل چه مواردی است؟

یکی از موارد مهم در هنگام اتصالی برق، هزینه وصل کردن برق است. عوامل زیادی در قیمت رفع اتصال برق موثر هستند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:
 • اجرت برقکاری
  تجهیزات مورد استفاده برق‌کار و پروژه محول شده، به شکل مستقیم بر روی اجرت رفع اتصالی برق موثر هستند. برقکار برای تعیین قیمت نهایی رفع اتصالی برق، با توجه به تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می‌دهد، قیمت نهایی را تعیین می‌کند.
 • هزینه سیم‌کشی
  در برخی از موارد، اتصال صورت گرفته در ساختمان به‌گونه‌ای است که نیاز به سیم‌کشی مجدد وجود دارد. نوع سیم انتخاب شده یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در اجرت رفع اتصالی برق است. مرتفع کردن اتصالی سیم‌کشی ساختمان، وقت و انرژی زیادی را از برقکار می‌گیرد که این امر می‌تواند هزینه اتصالی برق را افزایش دهد. یکی از موارد افزایش دهنده هزینه سیم‌کشی ساختمان، لوستر است. سیم‌کشی لوستر به‌عنوان یک کار سخت محسوب شده که بر روی هزینه و اجرت سیم‌کشی موثر است.
 • هزینه عیب‌یابی اتصالی
  هزینه عیب‌یابی اتصالی صورت گرفته در سیم‌کشی نیز به‌عنوان عامل دیگر تعیین کننده اجرت رفع اتصالی برق است. به میزان تخصص و حرفه‌ای بودن برقکار، مبلغ تعیین شده می‌تواند متفاوت باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای مدیریت هزینه‌های خود در زمینه رفع مشکلات اتصالی برق، حتما از تجربیات تیم ویپان استفاده کنید.

نحوه درخواست رفع اتصالی برق ساختمان از ویپان

نحوه درخواست رفع اتصالی برق ساختمان از طریق مجموعه ویپان بسیار آسان است. افرادی که نیاز به دریافت خدمات رفع قطعی برق، برقکاری، سیم‌کشی ساختمان و... دارند، می‌توانند با مراجعه به وبسایت ویپان و بخش "محاسبه قیمت و ثبت درخواست"، سفارش خود را ثبت کنند. بعد از ارسال و ثبت درخواست، قیمت و هزینه خدمات درخواست‌شده به شکل آنی نمایش داده می‌شود. از نکات قابل توجه استفاده از خدمات اتصالی برق ویپان، اعزام تکنسین زیر 40 دقیقه است که در این مورد می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
ثبت درخواست از طریق شماره تلفن 02191013700 امکان پذیر است. وجود بخش پشتیبانی به افراد این امکان را می‌دهد که درصورت نیاز بتوانند سوالات خود را مطرح کرده تا پاسخ خود را به شکل تخصصی و در کم‌ترین زمان ممکن از مرکز پشتیبانی دریافت کنند. تیم پشتیبانی ویپان هفت روز هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگوی سوالات و درخواست‌های شما است.

سوالات متداول  اورژانس برقی

رفع قطعی برق در ویپان در چه ساعاتی از شبانه‌روز انجام می‌شود؟

کلیه خدمات مجموعه ویپان، هفت روز هفته از ساعت 9 الی21 ارائه می‌شود.

آیا مجموعه ویپان مشاوره رایگان در مورد شیوه‌های کاهش اتصالی برق ارائه می‌دهد؟

بله، شرکت ویپان با داشتن افراد تخصصی قادر است در کمترین زمان ممکن در زمینه اتصال برق مشاوره رایگان ارائه دهد.

هزینه رفع قطعی برق در مجموعه ویپان به چه صورت تعیین می‌شود؟

هزینه رفع اتصالی برق در مجموعه ویپان به عوامل مختلفی نظیر مهارت برقکار، میزان خرابی، نوع سیم‌کشی و... بستگی دارد.

شیوه ثبت سفارش رفع اتصالی برق ساختمان چگونه است؟

افراد از طریق بخش ثبت درخواست یا تماس با شماره تلفن 02191013700 می‌توانند به آسانی سفارش و درخواست رفع اتصالی برق را ثبت کنند.

بازخورد مشتریان ما

افزودن بازخورد
امتیاز : *
0 ستاره