خدمات برق صنعتی و تابلو برق
  • نصب
  • برنامه‌ریزی
  • عیب‌یابی
  • سیم‌کشی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

تابلو برق به زبان ساده

به زبان ساده تابلو برق، برای تفکیک برق است. قبل از ساخت تابلو برق آن را طراحی می کنند و آخرین مرحله مونتاژ تابلو برق است. کلا نسبت به چیزی که مصرف می کنیم تابلو برق را طراحی می کنند چراکه بتواند برق آنها را به راحتی تامین کند و مشکلی پیش نیاید. تابلو ها به دو دسته تقسیم می شوند. تابلو برق ساختمان و تابلو برق صنعتی تابلو برق های ساختمان نیز به سه دسته تقسیم می شوند:1 _ تابلو تقسیم واحد 2_ تابلو عمومی 3_تابلو اصلی( تابلو کنتور) تابلو تقسیم واحد

برق صنعتی
تابلو تقسیم واحد و کاربرد آن

تابلو تقسیم واحد: از این تابلو در مدارهای روشنایی و پریز و سایر مصارف واحد مسکونی تغذیه می شوند و محل نصب این تابلو در داخل واحدهای آپارتمان است. یکی از روش های سیم کشی ساختمان استفاده از تابلو تقسیم است. این تابلو جانشین ساده ای برای جعبه های تقسیم پراکنده در ساختمان های قدیمی می باشد. در این نوع سیم کشی سیستم های جریان ضعیف، پریز های برق، روشنایی ها کاملا از هم مجزا بوده و جداگانه خط بندی می شده و از تابلوی تقسیم تغذیه می شوند. حسن استفاده از این روش این است که تنها مسیری که دچار اتصالی می شود از مدار خارج می گردد و مابقی ساختمان بدون برق نمی ماند. محل مناسب برای نصب این تابلو ورودی آپارتمان یا آشپزخانه است. در هر تابلو نیز باید چند خط را به عنوان ذخیره یا رزرو در نظر گرفت تا درصورت بروز مشکل و خرابی در سایر خطوط و یا تغیرات احتمالی در ساختمان بتوان از این خط ها استفاده نمود.

تابلو عمومی و استفاده ما از آن

تابلوی عمومی: در داخل یک ساختمان مکان هایی وجود دارد که همه ساکنین آن ساختمان از این فضاها به صورت مشترک استفاده می کنند مانند پله، پارکینگ، بام، حیاط و.... بنابراین برق رسانی به این فضاها باید از طریق تابلوی جداگانه ای صورت گیرد. به تابلویی که برق این مکان ها را تغذیه می کند به اصطلاح تابلوی عمومی می گویند. این تابلو باید در محلی نصب شود که قابل دسترس باشد که عموما در پیلوت قرار می گیرد. این تابلو قرار است که برق مصارفی که بین تمامی واحدها مشترک است را تغذیه کند. در این تابلو می توان برای آیفون، سیستم اعلام حریق و سیستم آنتن مرکزی هر یک خط جداگانه در نظر گرفت. نکته قابل توجه این است که برای تابلو برق آسانسور هم می توان از تابلو برق سه فاز و هم تک فاز استفاده کرد که بسته به موتور آسانسور بهترین تابلو را باید در نظر گرفت.

برق صنعتی
تابلو اصلی و نیاز ما به آن

تابلو اصلی: کابل اصلی برق پس از ورود به داخل ساختمان وارد تابلویی می شود که این تابلو برق تمامی واحدهای ساختمان و همچنین برق فضای اشتراکی را تامین می کند. به این تابلو تابلوی اصلی یا تابلو کنتور می گویند. این تابلو در ورودی ساختمان قرار می گیرد و شرکت برق آن را بازدید می کند. برای اینکه سیم کشی داخل کابین به طور منظم انجام شود از داکت و در بعضی موارد خاص از کمربند پلاستیکی استفاده می شود. نکته قابل توجه این است که فیوز اصلی تابلو ساختمان حتما باید از نوع محافظ از جان(ارت) باشد.

نصب تابلو برق با متخصصین

از شرکت ویپان است که تکنسین مربوط باید آگاهی کامل را داشته باشد که متخصصین حرفه ای ما در این زمینه چه از نظر تحصیلی و حرفه آماده خدمت هستند.

سوالات متداول برق صنعتی و تابلو برق
درصورت درخواست تابلو برق طراحی های لازم برای تابلو برق در خدمات شرکت ویپان میباشد ؟

بله امکان پذیر است

برای کنتور های ورودی برق آیا شرکت ویپان طرح هایی برای تابلو برق دارد که دارای تاییده اداره برق برای اجرا باشد ؟

بله دارد

سفارش تابلوهای سه فاز و مونتاژ تابلو ها در حیطه کاری شرکت ویپان میباشد ؟

بله یکی از خدمات تخصصی شرکت ویپان است