خدمات دوربین مدار بسته خدمات دوربین مدار بسته

خدمات دوربین مدار بسته

درخواستتون رو آنلاین ثبت و قیمت رو به شکل آنی دریافت کنید.

محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

خدمات قابل ارائه در این سرویس
  • نصب
  • عیب‌یابی
  • انتقال تصویر

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.

نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 19000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

دوربین مداربسته، چشم دوم انسان

در این اواخر، آنقدر انسان ها پیشترفت کرده و جای پیشترفت دارند که آینده قابل پیش بینی نیست. دوربین مداربسته یکی از وسیله های پیشترفته دست ساز انسان ها است که بسیار به انسان ها کمک کرده است. خیلی از افراد اقدام به نصب دوربین مداربسته در مکان های مختلف و با هدف های متفاوت کرده اند.

خدمات دوربین مدار بسته
0 تا 99 دوربین ها

اجزای دوربین را می توان مانیتور، دی وی آر، هارد، سیم، آدابتور، فیش، رک و خود دوربین نام برد و برای استفاده از آپشن انتقال تصویر باید دارای کابل لم و مجهز به اینترنت بود. در دوربین ها تصاویر توسط سیم دی وی آر منتقل می شود و این دستگاه دی وی آر است که تصاویر را برای ما در مانیتور نمایش می دهد. برای ذخیره سازی این تصاویر دی وی آر را می توان به هارد مجهز کرد. هارد وسیله ای است که فیلم های دوربین در آن ذخیره می شوند که دارای حجم های مختلفی از 250 مگابایت تا 3ترابایت می باشد. برای خیلی ها این سوال پیش می آید که از هاردی با چه مقدار فضا استفاده کنند، در پاسخ به این سوال باید گفت که تعداد دوربین ها و کیفیت ذخیره سازی تصاویر می توانند مدت زمان ذخیره سازی فیلم ها در هارد را تعیین کنند. می توان گفت همگی ما با مانیتور آشنایی داریم، دی وی آر با وصل شدن توسط یک کابل اچ دی ام ای یا وی جی آی به مانیتور متصل شده و تصاویر را منتقل می کنند. دوربین: خود دوربین دارای انواع مختلفی می باشد مانند دوربین های آنالوگ، آی پی، دو منظوره اچ دی و ...... که از نظر کیفیت و قابلیت متفاوت اند. این دوربین ها دارای ویژگی هایی از قبیل دام، مادون قرمز، چرخش، و ... می باشد. که در مارک های گوناگون و با قیمت های مختلف بسته به نوع ویژگی در بازار موجود می باشد. رک ر ا می توان جعبه ای برای محافظت و بالا بردن امنیت دی وی آر و هارد نام برد که دارای مدل های مختلف با درب های فلزی و شیشه ای می باشد. آدابتور دوربین ها 12 ولت و 2 آمپر می باشد که برای همه دوربین ها استفاده می شود و حتی می توان از یک آدابتور برای چند دوربین (مجبور بودن به دلیل کم فضا) استفاده کرد. فیش های بی ان سی، به فیش های مخصوص دوربین که برای متصل شدن دوربین و دی وی آر استفاده می شود.، می گویند و تنها در یک مدل موجود می باشد

سیم کشی دوربین مداربسته

سیم دوربین: که به سیم های کواکسیال معروف است دارای دو رشته سیم برق و یک سیم آنتن می باشد که در مدل های آر جی5، آر جی6، آر جی11 و ... موجود می باشند که هر کدام برای استفاده در مسافت ها قابل استفاده اند برای مثال کابل آر جی5 می تواند تا 500 متر بدون افت ولتاژ و کیفیت تصویر را انتقال دهد. از کابل آرجی6 و آرجی11 در مسیرهای طولانی و پرخطر مانند پروژه ها و..... می توان استفاده کرد و کابل کشی دوربین مداربسته و سیم کشی دوربین مداربسته در این مورد بسیار دخیل هستند.

خدمات دوربین مدار بسته
بهترین و با کیفیت ترین را انتخاب کن!

دوربین های مداربسته تحت شبکه حفاظتی یا نظارتی هستند که شما طبق فضا و هدفتان، می توانید بهترین دوربین را انتخاب کنید. و اگر در انتخاب کردن شک دارید شرکت ویپان می تواند شما را راهنمایی و نصب دوربین هایتان را انجام دهد.

سوالات متداول  خدمات دوربین مدار بسته

میخواهم تصویر دوربین های مداربسته خود را در گوشی مشاهده کنم. آیا تکنسین های ویپان این کار را انجام میدهند؟
بله، شما می توانید با درخواستی ساده این امر را میسر سازید
میخواهم موارد ضبط شده در دی وی آور خود را بازبینی کنم ، آیا تکنسین های شرکت ویپان این امر را انجام میدهند ؟
بله، تکنسین های ویپان با نهایت صبر شما را در این زمینه یاری می کنند
آیا شرکت ویپان قبل از دخواست نصب و راه اندازی دوربین، من را در طراحی چگونگی قرار گرفتن دوربین ها راهنمایی میکند ؟
بله در صورت نیاز مشاوره، شرکت ویپان تکنسین های خود را به صورت رایگان به محل شما می فرستد تا با توجه به نیازها و درخواست های شما با به کارگیری تجربه و تخصص، شما را یاری کنند.

بازخورد مشتریان ما

******19787
تعمیر ایفون توسط تیم شما فوق‌العاده بود مشکل را به راحتی برطرف کردند و ایفون به بهترین شکل کار می‌کند
مصطفی حسین‌زاده
******21419
خدمات تعمیر کلید و پریز توسط شما نامطلوب بود مشکلات پس از تعمیر همچنان باقی ماندند
ناهید محمدیان
******91378
خدمات تعمیری که ارائه می‌دهید فوق‌العاده است تعمیر لوازم برقی ما با دقت و کیفیت بسیار بالا انجام شد
حسین مهرانی
******35637
خدمات تعمیر کولر شما عالی بود به سرعت مشکل را شناسایی کردید و با دقت آن را رفع کردید
علی خوش‌نام