خدمات سانترال
  • نصب
  • برنامه‌ریزی
  • عیب‌یابی
  • سیم‌کشی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

تلفن سانترال، دستگاه ارتباط داخلی مفید

حتما برایتان اتفاق افتاده است در اتاق خود نشسته اید و مادرتان یا خواهرتان را صدا زدید و پاسخی نشنیده اید.به دلیل راحت طلبی ما آدم ها که خود من هم یکی از این افراد هستم دوست داشتم که کاش می توانستم دکمه ای بزنم و به راحتی با آنها صحبت کنم. البته تکنولوژی روز یک چنین سیستمی را دارد ولی عاقلانه نیست که ما در منازل از آن استفاده کنیم. دستگاهی که چنین امکاناتی را بوجود میاورد دستگاه سانترال است.دستگاه های سانترال در شرکت ها، مراکز اداری و سازمان ها برای مدیریت خطوط تلفن مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین وظیفه سانترال اشتراک گذاری خطوط تلفن است. نصب سانترال در نظم این مکان ها بسیار تاثیر گذار است.

خدمات سانترال
چه کسی متخصص سانترال است ؟

هنگامی که در یک مکان کاربران زیادی دارید و نمی توانید برای همه ی آنها خط تلفن بگیرید و همچنین به دنبال کاهش هزینه ها هستید راه اندازی سانترال به شما کمک می کند. به این صورت که شما وقتی از تلفن سانترال استفاده می کنید همه ی آن کاربران می توانندگوشی مجزا داشته باشند و سیستم سانترال به این صورت است، هر شخص یا کاربر می تواند به خط شرکت دسترسی مجزا داشته باشد و تماس های ورودی و خروجی شرکت را پشت میز خود مدیرت کند.همچنین می تواند با برقراری ارتباط داخلی و بدون پرداخت هزینه با همکاران خود در ارتباط باشند. خروجی خطوط تلفن دو رشته است اما خطوط سانترال 4 رشته است. علاوه بر این که دو رشته بابت جریان بوق تلفن است، دو رشته سیم دیگر برای ولتاژ در نظر گرفته شده است. خروجی سانترال برای ارتباط داخلی 4 رشته است که دوتای وسطی سبز و قرمز ارتباط بوق است و کناری سبز و مشکی برای ولتاژ است. سیستم سانترال مانند کامپیوتر ها و خیلی از لوازم دیجیتال دارای یک سخت افزار و نرم افزار می باشد درواقع بخش اصلی یک سیستم سانترال برنامه ها و کدهایی است که از طریق متخصص سانترال برای سیستم تعریف می شود.افراد متخصص در سانترال افرادی هستند که می توانند علاوه بر دسترسی به این کدها که به لطف اینترنت برای همه ایجاد شده است استفاده درست نموده و لینک و ارتباط این کدها را در سیستم سانترال ایجاد نماید در غیر اینصورت قسمت سخت افرازی و کابل کشی سانترال را یک تکنسین برق نیز می تواند انجام دهد. شرکت ویپان می تواند متخصصین راه انداری سانترال را در اختیار شما قرار دهد.

پس از نصب سانترال ممکن است با چه مشکلاتی روبه رو شوید.

در صورت نصب و راه اندازی درست، سیستم سانترال به راحتی دچار مشکل نخواهد شد. درواقع مشکلات و خدمات پس از نصب و راه اندازی که اکثرا در سیستم سانترال ها به وجود می آید، می توان به این صورت لیست کرد: 1. ارتباط یکی از کاربر ها قطع شود2. بخواهند کاربر جدید اضافه کنند 3.منوی ورودی سانترال که احتمالا همان تنظیم سانترال است بهم خورده باشد. به طور مثال تاریخ، ساعت و ... که متخصصین سانترال می توانند با تشخیص و تجربه خود به راحتی این مشکلات را رفع و خدمات پس از نصب را در اختیار شما قرار دهند.

خدمات سانترال
سیم‌کشی ساختمان سانترال
در صورت نیاز و دسترسی به کد های سانترال آیا شرکت ویپان این کدها را به صورت تلفنی در اختیار ما قرار می دهد؟

بله این امر توسط کارشناسان فنی انجام می گردد.

آیا تعویض و تهیه باتری ها توسط ویپان انجام می گردد؟

بله انجام می گردد.

آیا تکنسین های ویپان خدمات مربوط به ارتقا سانترال را وارد هستند؟

بله یکی از خدمات جزئی در سیستم سانترال است که توسط شرکت ویپان انجام می گردد.