خدمات نصب تلوزیون دیواری
  • نصب تلوزیون دیواری
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

معرفی خدمت نصب تلویزیون بر روی دیوار

تلویزیون در همه خانه‌های امروزی حضور دارد و محل قرارگیری آن باید طوری انتخاب شود که همه اعضای خانواده به آن دسترسی داشته باشند و پیش از اقدام به این کار و پرداختن به نصب تلویزیون روی دیوار باید عواملی مانند نور مناسب، امکان چیدن نشیمن و یا مبل مناسب، ارتفاع مناسب برای نصب تلویزیون مورد توجه قرار بگیرد. پیش از تعیین محل قرارگیری تلویزیون باید بدانید که تلویزیون یک وسیله عمومی در خانه تلقی می‌شود به طوری که همه اعضای خانواده باید بتوانند در هر ساعتی و یا موقعیتی از این وسیله بهره ببرند.

نکات مهم مورد توجه در نصب تلویزیون

یکی از مهمترین نکاتی که نباید از آن غافل شد تنظیم ارتفاع محل تلویزیون‌ها بر اساس ارتفاع خط دید افراد است که در واقع می‌تواند از بروز مشکلاتی نظیر گردن درد جلوگیری کند و در واقع باید به گونه‌ای باشد که سر فرد در هنگامی که نشسته است با وسط صفحه تلویزیون در یک راستا باشد.
دومین مورد مربوط به اندازه اتاق و انتخاب تلویزیون بر اساس ابعاد اتاق نشیمن است و لزوما نباید به خرید تلویزیون بزرگ تن داد. به عنوان مثال فاصله‌ی استاندارد برای مشاهده‌ی تلویزیون 43 اینچی حدود 160 تا 320 سانتی‌متر است و عدم رعایت این نکته می‌تواند به چشم شما آسیب بزند. اتاق نشیمن بهترین انتخاب برای قرارگیری تلویزیون به شمار می‌رود زیرا تمامی افراد خانواده می‌توانند در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشند.
حداکثر ارتفاع نصب تلویزیون روی دیوار
یکی از دغدغه‌های رایج افراد در هنگام نصب این دستگاه است که البته بیشتر به اندازه تلویزیون و مبلمان بستگی دارد و باید با توجه این موارد تصمیم‌گیری کرد اما می‌توان به طور تقریبی این اعداد را به دست آورد. با توجه بررسی کارشناسان ما و تجربیات‌شان می‌توان گفت که ارتفاع تلویزیون روی دیوار از سطح زمین حدود 105 سانتی متر و فاصله کاناپه و بیننده از خود تلویزیون 3 متر و 50 سانتی متر است.
در نصب تلویزیون روی دیوار اولین قدم انتخاب یک پایه دیواری مناسب است که احتیاج دارید پایه دیواری تلویزیون است که بر حسب اینچ تلویزیون و دامنه حرکت پایه دارای انواع مختلفی است. می‌توانید برای انتخاب پایه و برای اطلاع از جزئیات و کیفیت نصب تلویزیون روی دیوار بامشاوران فنی ویپان تماس حاصل کنید.
پایه دیواری تلویزیون : پایه‌های سقفی
پایه‌های سقفی تنها در مکان‌هایی استفاده می‌شود که تنها راه نصب تلویزیون استفاده از سقف باشد. سقف‌ها عموما کیفیت لازم را برای تحمل وزن تلویزیون ندارند و در صورت نیاز به انجام این کار حتما باید از تلویزیون‌های سبک و پایه‌های با کیفیت استفاده کرد.
این پایه‌ها برای نصب تلویزیون در اماکنی استفاده می‌شود که نیاز به دید نمایشگر از فواصل دور باشد و جز در موارد خاص توصیه نمی‌شود. از آنجا که این کار هم نیاز به دقت و توجه به جزئیات دارد می‌توانید برای انجام آن از تکنسینهای ویپان کمک بگیرید تا در اسرع وقت خدمت‌رسانی کنند.

سوالات متداول نصب تلوزیون دیواری
در صورت درخواست پایه تلویزیون امکان تهیه آن توسط تیم ویپان وجود دارد؟

ابله. درصورتی که اندازه تلویزیون بطور دقیق ذکر شود، امکان تهیه پایه تلویزیون با فاکتور رسمی به مشتری وجود دارد.

آیا امکان نصب پایه با حداقل سیم‌کشی وجود دارد؟

بله. در صورتی که دیواری که برای نصب انتخاب می‌شود پریز آنتن داشته باشد و سیم‌کشی داخلی آن به‌درستی انجام شده باشد،امکان‌پذیر است.