خدمات خدمات وای فای
  • خدمات وای فای
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

نگاهی به دنیای اینترنت

امروزه اینترنت ابزار قدرتمندی به حساب می‌آید. این ابزار در لحظه کوتاهی دسترسی‌های لازم را به انواع مختلف اطلاعات مانند چک کردن ایمیل، جستجو در گوگل و شبکه‌های اجتماعی به ما می‌دهد. بنابراین برای اینکه استفاده کاملی را از این موارد ببریم، لازم است تا با خیال راحت پشت میز کامپیوتر خود بنشینیم و لذت ببریم. اما چقدر خوب می‌شد اگر می‌توانستیم در هر نقطه از منزل یا محل کار خود به اینترنت دسترسی داشته‌ باشیم.

مقدمه نصب وای‌فای خانگی

دوره خاطره‌انگیز دایال آپ با آن خطوط کم سرعت خود جای خود را در خانه‌ها به وای‌فای خانگی یا مودم‌های ADSL داده‌اند. حالا با پیشرفت تکنولوژی اکثر دستگاه‌های هوشمند مانند تلویزیون‌ها، گوشی‌ها و کامپیوترهای شخصی در خانه‌ها و نیاز به حجم تبادل بالا داشتن یک مودم ADSL پرسرعت کاربردی می‌باشد. اما مشکلی که خیلی از کاربران در هنگام خرید یک مودم و اشتراک اینترنت از شرکت مربوطه دارند نداشتن آگاهی از نحوه راه اندازی مودم‌های ADSL و تنظیمات نرم افزاری آن می‌باشد.
اگر آدم فنی باشید وصل وای‌فای خانگی مثل آب خوردن است. اما اگر اطلاعاتتان محدود باشد همین کار ساده ممکن است ساعتها وقتتان را بگیرد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم برای وصل وای‌فای‌تان با تلفن شرکت تماس بگیرید و یا درخواستتان را در سایت ویپان ثبت کنید. تکنیسینهای ما در اولین فرصت شما را به دنیای مجازی وصل می‌کنند.
عیب‌هایی که وای‌فای را دچار اشکال می‌کند
سه نوع ایراد ممکن است در وای‌فای خانگی بوجود بیاید:
قطعی سیم: سیم وای‌فای بدلیل اینکه زیر دست و پاست بیشتر از همه ممکن است دچار قطعی شود. برای اطمینان از اینکه قطعی مربوط به مخابرات نیست می‌توانید با تست خط تلفن و بوق خوردن آن از سالم بودن سیم از بیرون خانه اطمینان حاصل کنید.
در صورت عدم قطعی سیم از بیرون این خرابی به قطعی سیم داخل خانه یا خرابی سوکت سر آن باز می‌گردد که می‌توانید برای تعویض سیم یا سوکت از متخصصان ویپان کمک بگیرید.
قطعی سیم از طرف مخابرات: در صورتی که قطعی سیم از داخل خانه نباشد، مربوط به مخابرات یا شرکتی است که از آن وای‌فای را تهیه کرده‌اید و برای رفع آن باید با شرکت مربوطه تماس حاصل کنید.
ایراد مودم: اگر وای‌فای شما هیچکدام از ایرادات ذکرشده در بالا که عنوان شد را نداشته باشد، مودم دچار ایراد شده است که باید برای رفع آن به شرکت مربوطه یا تعمیرکار مودم مراجعه کنید.

سوالات متداول خدمات وای فای
درصورت درخواست خرید مودم‌ توسط شرکت ویپان امکان انجام آن وجود دارد؟

بله تهیه و تامین اجناس توسط شرکت ویپان امکان‌پذیر بوده که طبق فاکتور بهای پرداختی توسط مشتری انجام می‌شود.

من مودمم را تهیه کردم، برای وصل وای‌فای می‌توانید سیم مربوطه را هم تکنسینتان به همراه بیاورند؟

بله. فقط میزان سیم مورد نیاز را مشخص بفرمائید.

سرعت اینترنت من پایین آمده، از مخابرات گفتند سرخط را پیدا کنید، شما امکان انجامش را دارید؟

بله، همکاران ما در ویپان در اسرع وقت خدمتتان می‌رسند.