خدمات سیستم ارت
  • طراحی
  • اجرا
  • رفع خرابی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

سیستم ارت
3000+ مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

برق باهوش است!

حتما دقت کرده اید که اکثر آدم ها بین راه سخت و آسان، راه آسان را انتخاب می کنند. البته ممکن است کسانی که راه سخت را انتخاب میکنند، موفقیت های بیشتری را کسب کنند. ولی حتما شنیده اید که می گویند افراد تنبل راحت ترین و آسان ترین راه ها را کشف می کنند. به قول یکی از تکنسین های با تجربه ویپان" برق مانند آدم های تنبل عمل می کند و راحت ترین مسیر ها را انتخاب می کند". درواقع می توان گفت برق باهوش است. چراکه به زبان ساده جریان برق همیشه از محلی عبور می کند که کمترین مقاومت را دارد.

سیستم ارت
چه زمانی شما را برق می گیرد؟

بدن انسان کمترین مقاومت را دارد. بنابراین با توجه به هوشی که به برق اشاره کردیم، برق تمایل دارد که از بدن ما عبور کند و خودش را به زمین برساند و به همین راحتی ما را دچار برق گرفتگی کند. اما همانطور که می دانید دست بالای دست بسیار است. بنابراین وقتی انسان ها متوجه به علاقه مندی مسیر جریان برق شدند، سیستمی را به وجود آوردند که توانست برق را مانند موشی که در تله ی پنیر مورد علاقه اش گیر افتاده، گیربیندازند. و آن تله چیزی نیست جز " سیستم ارت".

تله ای به اسم ارت

مروزه در ساختمان ها از ارت استفاده می شود. ارت ساختمان یک نوع محافظ جان در مقابل برق است به این صورت که ارت از بدن ما مقاومت کمتری دارد بنابراین جریان ترجیح می دهد که به سمت ارت برود. سیستم ارت، شامل سیم ارت و چاه ارت می باشد. داخل چاه ارت باید خاک رس، سیم مسی بدون روکش، آهک، میله ارت و خاک کاهنده مقاومت زمین استفاده شود. چاه ارت توسط سیم ارت به ارت باکس متصل شده و بعد از آن وارد تابلو برق می شود که در ادامه با سیمی که اغلب به رنگ سبز و زرد هستند درکل مدار برق ساختمان می چرخد. ارت ساختمان جلوی خیلی از مرگ و میر ها را گرفته است در صورتی که هنوز کسانی هستند که نمی دانند ارت چیست. متاسفانه سیستم ارت ساختمان در خیلی موارد اجرا نشده است اما خبر خوب این است که حتی برای ساختمان های قدیمی نیز می توان سیستم ارت را پیاده سازی کرد که درشرکت ویپان نیز این خدمات ارائه می گردد.

سیستم ارت
سوالات متداول سیستم ارت
درصورت درخواست اجرای سیستم ارت تجهیزات مورد نیاز را شرکت ویپان تامین میکند ؟

بله تجهیزات توسط شرکت انجام می گردد.

آیا تکنسین های ویپان به قوانین چاه ارت در هر شهر تسلط داشته و به قوانین آن اگاه هستند ؟

بله

آیا در صورت وجود چاه ارت، سیم کشی ارت جز خدمات ویپان میباشد ؟

بله