خدمات کولر
  • نصب و راه‌اندازی کولرگازی
  • سرویس کولرگازی
  • عیب یابی و تعمیر کولرگازی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌ دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

نگاه اجمالی به دنیای کولر

دنیای کولرگازی در ویپان خدمات کولرگازی ویپان، نصب، سرویس و تعمیر انواع کولرگازی از جمله کولرهای گازی دیواری، داکت اسپلیت و ایستاده را شامل میشود. خدمات نصب کولرگازی از کشیدن لوله رفت وبرگشت تا راه اندازی برق کولر و نصب کندانسور در موقعیتهای مختلف حیاط، بالکن، پشتبام و حتی نمای ساختمان و ارتفاع را در برمیگیرد. سرویس کولرگازی و تعمیرات آن از خدمات تخصصی به حساب می آید و انواع مختلف با نامهای مختلفی دارد که میتواند شما را گمراه کند به طور مثال سرویس کامل یا سرویس سالیانه دو سرویس متفاوت هستند که اجرای هرکدام زمان مناسب خود را دارد، بنابراین بهتر است بدانید که استفاده از متخصصین و مشاوران زبده و قابل اعتماد ویپان میتواند شما را از هزینه های گزاف دورکند.

خدمات کولرگازی
تفاوت سرویس کامل با سرویس سالیانه

همانطور که از اسم سرویس سالیانه پیداست این سرویس باید سالی یکبار و با شروع فصل گرما آغاز گردد، این سرویس سالیانه در ویپان شامل اسیدشویی کامل کندانسور بیرونی، دمونتاژ دستگاه، مونتاژ دستگاه و راه اندازی مجدد و شستشو فیلتر پنل دستگاه است و تفاوت این سرویس با سرویس کامل این است که عالوه بر موارد سرویس سالیانه اسیدشویی پنل، دمونتاژ و روغنکاری پنل و مونتاژ و راه اندازی مجدد پنل نیز اضافه میگردد و زمان انجام آن 5 سال یکبار یا زمانی است که فشار باد پنل )پرتاب باد( کم شده است و نیاز نیست هرسال با انجام آن هزینه بیشتری را متحمل شوید. در صورت راهنمایی بیشتر در مورد انواع سرویس کولرگازی، می توانید از مشاوران فنی ویپان از طریق تماس تلفنی یا ثبت درخواست آنلاین کمک بگیرید.

آب دریا را پیمانه نکنید!

یکی از مهمترین بخش از سرویس کولرگازی، شارژ به موقع و مجدد گاز است. در مواقعی که کولرگازی حتی بعد از این کار به دلیل هزینه زیاد آن سرویس سرمای کافی و بازدهی آنچنانی ندارد عدم شارژ مجدد گاز است معمولا در زمان سرویس انجام نمی شود، اما باید به شما بگوییم درصورتیکه نمی خواهید این هزینه را در زمان سرویس البته در صورت نیاز با تشخیص تکنسین برای شارژ گاز کولرگازی خود انجام دهید بهتر است به طورکلی از سرویس کولرگازی خود صرف نظر کنید، چرا که انجام این کاردرست شبیه آب دریا را پیمانه کردن بیهوده است! همچنین در صورت مواجه با مشکلاتی از قبیل کاهش سرما، آب دادن کولرگازی، صدای ناهنجار خود می توانید از خدمات رفع عیب یابی کولرگازی ویپان استفاده کنید.

خدمات کولرگازی
راهی مطمئن برای بازدهی بالای کولرگازی تا کاهش مصرف برق

یکی از مشکلات رایج کولرهای گازی مصرف برق این دستگاههای کاربردی است که خدا رو شکر با تولید کولرهای گازی با مصرف پایین این مشکل در حال به روزرسانی از سمت شرکتهای تولیدکننده است اما گاهی ممکن است کولرگازی شما به یکباره مصرف برق شمارا چندین برابر کند درصورتیکه قبلا این مشکل وجود نداشته است باید بگوییم مهمترین عامل در این اتلاف انرژی و صورتحساب زیاد عدم توجه به سرویس به موقع است، دستگاه تمام تو ان خود را برای یاری رسانی و خنک کردن شما انجام می دهد البته که بدون چشم داشت! ولی باید بگوییم اگر نظری به آن نداشته باشید در نهایت شما متضرر خواهید شد، بر ای خدمات نصب، سرویس و عیبیابی کولرگازی خودروی کمک متخصصهای ویپان حساب کنید.

سوالات متداول خدمات کولر
درصورت درخواست تهیه لوله مسی برای نصب کولرگازی این کار توسط شرکت ویپان انجام میگردد؟

بله تهیه و تامین اجناس توسط شرکت ویپان امکان پذیر بوده که طبق فاکتور بهای پرداختی توسط مشتری انجام میشود.

در صورت خرابی قطعات برد داخلی کولرگازی، تعمیرات توسط شرکت ویپان انجام میشود؟

بله امکان تعمیر و تهیه و تعویض بردهای الکترونیکی مربوط به قطعات کولرگازی توسط شرکت ویپان وجود دارد.

درصورت نیاز به فاکتور رسمی برای شرکت ها و سازمان ها این فاکتور توسط شرکت ویپان ارائه میگردد؟

بله امکان ارائه و صدورفاکتور رسمی برای تمامی خدمات ویپان امکانپذیر است.