خدمات آنتن
  • نصب
  • عیب‌یابی
  • تنظیم
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

جعبه ای به اسم تلویزیون

اگر بخواهیم فقط یک نسل به عقب برگردیم میتوانیم به یاد بیاوریم که در یک محل کمترازسه خانه تلوزیون داشتند و برای دیدن برنامه های این جعبه سحرآمیز که البته محدود هم بود مشکلات فروانی وجود داشت اما این روزها کمترخانه ای پیدا میکنیدکه درآن تلویزیون نباشد و صدای برنامه های تلویزیونی از خانه ها شنیده نشود.برای دیدن برنامه های تلوزیون که بخش جدایی ناپذیری در سرگرمی خانواده هاست به چیزهایی غیراز دستگاه تلویزیون نیازاست مواردی مثل سیم آنتن ،خود آنتن ،فیش ،میله، پریز آنتن،گیرنده دیجیتال و.... که میتوانند به تنهایی عامل قطعی تصویر و یا نگرفتن تصاویر توسط تلویزیون شوند بنابراین شرکت ویپان میتواند درخدمات مربوط به تنظیم آنتن،نصب آنتن و تقویت آنتن به شما کمک کند.

خدمات آنتن معمولی و مرکزی
توصیه مهم ما در انتخاب آنتن ،آب در هاون نسائید!

آنتن تلوزیون می تواند اصلی ترین قسمت دریافت سیگنال ها باشدآنتن ها انواع مختلفی دارند.آنتن های شاخه ای ، بشقابی، آنتن های گردان برقی (هانی) و آنتن کارو ..که تمامی این آنتن ها قابل استفاده در پشت بام و ارتفاع می باشنداما نوع دیگری از آنتن ها هم وجود دارند که برای استفاده درون واحد ها تعبیه شده اند که آنها را آنتن رومیزی می نامند. این نوع آنتن ها به دلیل کم هزینه بودن و نیاز نداشتن به سیم کشی مورد استقبال مردم عزیزقرارگرفته است اما باید توجه داشته باشید که جذب سیگنال این نوع آنتن هابه منطقه ایکه در آن ساکن هستید و حتی طبقه اپارتمان شما مرتبط است بنابراین بهترین توصیه این است که آب را در هاون نسائید ! به این معنی که با انتخاب یک آنتن هوایی و سیم کشی خودتان را از شردردسرهای زیا د برهانید و با لذت به دیدن برنامه های تلویزیون بنشینید. نصب آنتن به تنهایی نمیتواند شما را به دیدن برنامه موردعلاقه تان برساند در واقع آنچه تکنسین آنتن برای شما اجرا میکند جهت یابی و تنظیم آنتن است چراکه جهت ها درهرمحلهمتفاوت است.در واقع پس ازاجرای درست آنتن سیگنالها ازطریق سیم آنتن به تلوزیون منتقل میشوند و میتوانند شما را پای برنامه مورد علاقه تان میخکوب کنند،البته دیدن برنامه هایی که درکانالها ی مثل ورزش،مستند،آیفیلم،نسیمو‌...بدون داشتندستگاهدیجیتال (که در بین مردم به اصطلاح آنتن دیجیتال نامیده میشود) امکانپذیرنیست.

بیایید به زیبایی شهرمان توجه کنیم

حتما برایتان پیش آمده هنگام عبورازخیابان چشمتان به پشت بام خانه ها بیافتد و چشم اندازتعدد آنتن ها احساس ناخوشایندی در شما ایجاد کنداما به غیرازبسترزیبایی شناسی اگر برج ها و ساختمان هایی که واحد های زیادی دارند یک آنتن جدا روی پشت بام قراردهند مشکلات فراوانی را برای ساکنین ایجاد خواهد کرد که با نصب و راه اندازی آنتن مرکزی که توسط شرکت ویپان نیزانجام میگردد میتوان این مشکل را حل کردو البته نکته مهم تراین است که میتوان با استفاده از این سیستمعلاوه براحساس خوب مشارکت درهزینه ها نیز صرفه جویی کرد.

خدمات آنتن معمولی و مرکزی
سوالات متداول آنتن
درصورت پایه جهت آنتن هوایی ، تهیه این محصول توسط شرکت ویپان امکان پذیر است ؟

بله ، شرکت ویپان میتواند با توجه به مکان شما راهنمایی های لازم جهت پایه مناسب را ارائه و همچنین محصول را تهیه و در اختیار شما قرار دهد

آیا در صورت درخواست امکان تهیه کابل آنتن توسط شرکت ویپان وجود دارد ؟

درصورت تمایل شرکت ویپان هم میتواند کابل مورد تایید خود را برای شما تهیه کنید و هم میتوانند مشاوره لازم جهت خرید کابل آنتن مناسب را در اختیار شما قرار دهد.

اگر من فقط درخواست چیدمان کانال را داشته باشم ، تکنسین های ویپان امکان ارائه این خدمت را به تنهایی دارند؟

بله تکنسینهای ویپان در کمال صبر و حوصله این کار را برای شما انجام خواهند داد