خدمات ریموت کنترل لامپ و روشنایی
  • ریموت کنترل لامپ و روشنایی
محاسبه‌ی قیمت و ثبت درخواست

سرویس‌دهی در تمام نقاط شهر تهران

با ویپان یه حس متفاوت از خدمات برق رو تجربه کنید.
نیروهای اختصاصی

نیروهای ویپان بعد از کلی فیلتر ویپانی میشن. اول به لحاظ اخلاقی و دوم حرفه‌ای.

قیمت آنی و سیستمی

کافیه آنلاین درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از چند تا سوال ساده، قیمت نهایی رو می‌بینید.

بیش از 6000 مشتری خندون

تو ۱۱ سالی که داریم سرویس میدیم دلگرمیمون هزاران مشتری راضی و خندون ماست.

معرفی ریموت کنترل لامپ و روشنایی

علم بشر روز به روز در حال پیشرفت است و این پیشرفت‌ها موجب می‌شود که کیفیت زندگی بشر هر روز نسبت به روز قبل بهتر شود. طراحی و تولید ریموت کنترل لامپ و روشنایی که امروزه به بازار عرضه شده‌اند مدیون پیشرفت تکنولوژی در زمینه علوم مرتبط با برق الکترونیک و مخابرات در دهه‌های اخیر بوده است. پیشرفت علم بشر در زمینه برق و مخابرات موجب شده است که هر روز ابزار های جدید برای تله کامیونیکیشت (ارتباط از راه دور) ایجاد گردند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید تکنولوژی به کار گرفته شده در تصاویر پزشکی، دوربین های کنترل سرعت و این ریموت ها مشابه هستند و همگی مبتنی بر ارسال و دریافت رفلکت امواج می باشد.

لوستر ریموت‌دار

لوسترهای ریموت‌دار برای فضای داخلی اتاق خواب ایده‌آل هستند؛ زیرا وجود عملکردهای داخلی به شما این امکان را می‌دهد که فضای آرامش‌بخشی ایجاد کنید. به خصوص جذابیت نور پس زمینه خاموش و آرام LED ها را دارد. نورافشان‌هایی از این نوع همچنین برای نصب در اتاق‌هایی با اهداف دیگر، به عنوان مثال در آشپزخانه‌ها، اتاق‌های نشیمن و راهروها خریداری می‌شود. که می‌توانید برای ست‌کردن آن از متخصصان ویپان یاری بخواهید.
کاربرد ریموت کنترل لامپ و روشنایی
از نظر مشخصات خارجی، دستگاه های کنترل از راه دور (PDU) شباهت زیادی به لوسترهای سنتی دارند. تفاوت‌ها فقط در ویژگی‌های ساختاری است که از دید پنهان است. تفاوت لوستر با صفحه کنترل با یک لامپ سقفی معمولی در یک واحد رادیو کنترل ویژه است که به عنوان یک سوئیچ بی‌سیم عمل می‌کند. استفاده از ریموت کنترل لامپ و روشنایی در موارد بسیاری که نیاز به قطع و وصل برق از راه دور وجود دارد، کاربرد دارد. همان طور که از نام این نوع ریموت‌ها پیداست یکی از کاربردهای عمده آن برای خاموش و روشن کردن روشنایی‌ها و لامپ‌های خانه بدون نیاز به کلید برق می باشد. موارد استفاده از این ریموت‌ها بیشتر برای کسانی است که یک محل بزرگ را در اختیار دارند و فاصله کلید و پریزها در این محل زیاد می‌باشد. از دیگر کاربردهای این ریموت‌ها می‌توان به استفاده از آن برای افراد معلول یا افرادی که بنا بر دلایلی به صورت موقت یا دائمی از ناحیه پا دچار مشکلاتی شده‌اند و راه رفتن برای آنها مشکل می‌باشد. به هر دلیلی که بخواهید از ریموت روشنایی استفاده کنید،برای نصب ریموت روشنایی باید برقکاری بلد باشید یا از متخصصان ویپان کمک بگیرید.

سوالات متداول ریموت کنترل لامپ و روشنایی
درصورت درخواست تهیه اجناس مورد نیاز برای خرید ریموت توسط شرکت ویپان انجام می‌گردد؟

بله. تهیه و تامین اجناس توسط شرکت ویپان امکان‌پذیر بوده که طبق فاکتور بهای پرداختی توسط مشتری انجام می‌شود.

لوستر خانه ما کار نمی‌کند، ممکن است چه مشکلی پیش آمده باشد؟

ایراد یا به برقی که به لوستر وصل شده باز می‌گردد یا ریموت سوخته است که در هر دو صورت نیاز به مراجعه متخصص برقکار برای تشخیص آن است.